IZMAIŅAS APMEKLĒTĀJU PIEŅEMŠANĀ SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS DARBIEM

15/07/2021
Izmaiņas-pakalpojumu-sniegšans-vietās.png

Saistībā ar būvniecības darbiem, kas norisinās projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”” ietvaros, Jēkabpils slimnīcas apmeklētājiem ir jārēķinās ar vairākām izmaiņām!

Slēgta galvenā ieeja!

Uz remontdarbu laiku ir slēgta Jēkabpils reģionālās slimnīcas galvenā ieeja, tādēļ apmeklētājus lūdzam izmantot ieeju no pagalma puses (pa labi no uzņemšanas). Neatliekamās uzņemšanas vieta nav mainīta.

Mainītas pakalpojumu sniegšanas vietas!

Lai atbrīvotu telpas, kurās patlaban notiek būvdarbi Uzņemšanas nodaļas paplašināšanai, kā arī saistībā ar būvdarbiem ambulatorajā daļā, veiktas vairākas izmaiņas pakalpojumu sniegšanas vietās:

• Stacionārā plānveida reģistratūra (plānveida pacientu stacionēšana) atrodas stacionāra 2.stāvā, laboratorijas reģistratūras telpās;
  • Fizikālā terapija atrodas stacionāra 4.stāvā no kāpnēm pa kreisi, bet rehabilitologs pieņem 1.stāvā 165.kabinetā (ambulatorajā daļā jeb poliklīnikā);
  • Endoskopijas kabinets atrodas stacionāra 2.stāvā;
  • Ultrasonogrāfija-1 un ehokardiogrāfija ir pārcelta uz Dienas stacionāra 2.kabinetu;
  • Uz dienas stacionāra apskašu kabinetu un 10.kabinetu pārcelti arī Sieviešu konsultācijas un Vecmātes kabineti.
  • Audiologopēdi pieņem slimnīcas ēkas pagrabstāvā (ieeja pa labi no uzņemšanas, ieejot stacionārā uzreiz pa kāpnēm jānokāpj pagrabstāvā, kabinets atrodas blakus kāpnēm).

Vēršam uzmanību, ka pieņemšanas laiki paliek nemainīgi, bet reģistratūra atrodas stacionāra 2.stāvā. Reģistratūras darba laiks – katru dienu no pl.7:30-18:00

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūdzam apmeklētājus būt saprotošiem, sekot teritorijā un iekštelpās izvietotajām norādēm.

Tā kā būvniecības darbu procesā vēl sekos izmaiņas pakalpojumu atrašanās vietās gan stacionārā, gan ambulatorajā daļā (poliklīnikā), pirms ieplānotā apmeklējuma rekomendējam iepazīties ar aktuālāko informāciju par visām izmaiņām, kas publicēta mājas lapā www.jrslimnica.lv, sadaļā “jaunumi” vai sekot informācijai mūsu sociālo tīklu profilos:

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816