KONTAKTI

INNA GELLERE

VALDES LOCEKLE
Tel. +371 68 20 65 88
Inna.Gellere@jrslimnica.lv
Pieņemšanas laiks:
Ceturtdienās 8:30-9:30

ANDREJS MIĻČEVSKIS

VALDES LOCEKLIS /
GALVENAIS ĀRSTS
Tel. +371 65 23 78 12
Andrejs.Milcevskis@jrslimnica.lv
Pieņemšanas laiks:
Ceturtdienās 8:30-9:30

JĀNIS BEINAROVIČS

IT / STATISTIKAS NODAĻAS VADĪTĀJS
Tel. +371 29 39 99 23
Janis.Beinarovics@jrslimnica.lv

GUNTA DĀBOLA

GALVENĀ GRĀMATVEDE
Tel. +371 65 23 78 14
Gunta.Dabola@jrslimnica.lv

LITA EGLĪTE

SEKRETĀRE /
PERSONĀLDAĻAS VADĪTĀJA
Tel. +371 65 23 78 10
Fax. +371 65 23 78 11
Lita.Eglite@jrslimnica.lv

SIGITA LEITIETE

VECĀKĀ KLIENTU UN PACIENTU REĢISTRATORE
Sigita.Leitiete@jrslimnica.lv

AUSMA ČAČA

JURISTS
Tel. +371 65 23 78 55
Ausma.Caca@jrslimnica.lv

MĀRA SKRODERE

GALVENĀ MĀSA
Tel. +371 65 23 75 27
Mara.Skrodere@jrslimnica.lv

UZŅEMŠANAS NODAĻA TEL. 65237816
POLIKLĪNIKAS REĢISTRATŪRA TEL. 62203333
SLIMNĪCAS REĢISTRATŪRA TEL. 62203333

REKVIZĪTI

SIA „Jēkabpils reģionālā slimnīca”

Reģ. Nr. 50003356621,
A/S SEB banka, Jēkabpils filiāle,
konts LV22UNLA0009003467368
Slimnīca: A.Pormaļa 125, Jēkabpils, LV-5201
Poliklīnika: Stadiona ielā 1, Jēkabpils, LV-5201
e-pasts: info@jrslimnica.lv

KONTAKTI

Tel. 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils, LV-5201

  

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA 2019 | Visas tiesības aizsargātas