BŪTISKA INFORMĀCIJA POLIKLĪNIKAS APMEKLĒTĀJIEM!

29/10/2021
Poliklinika_29_10_2021-1200x900.jpg

Ieeja poliklīnikā – tikai ar Covid-19 sertifikātu vai laboratorijā veiktu testu

 Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un rūpēm par darbinieku un apmeklētāju veselību un drošību, no 1.novembra Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatoro daļu (poliklīniku) var apmeklēt tikai pacienti ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai pēdējo 48 stundu laikā laboratorijā veiktu Covid-19 testu ar negatīvu rezultātu.

Vēršam uzmanību, ka nodalīta atsevišķa ieeja iedzīvotājiem, kas apmeklēs vakcinācijas kabinetus Jēkabpils poliklīnikā – dodoties vakcinēties, jāizmanto ieeja tā saucamajā “bērnu konsultācijas” daļā, bet iedzīvotājiem, kas dodas uz pieņemšanu vai izmeklējumiem poliklīnikā, jāizmanto ieeja, kas atrodas pie reģistratūras.

Bezmaksas eksprestesti pie ieejas šobrīd netiek veikti!

Atgādinām, ka Veselības ministrija ir atteikusies no ieceres no 1.novembra likt ambulatorajām ārstniecības iestādēm uz vietas veikt eksprestestus, īstenojot tagad to kā pilotprojektu tikai atsevišķās ārstniecības iestādēs. Ja šāda iespēja tiks nodrošināta Jēkabpils poliklīnikā, tad par to iedzīvotājus informēsim atsevišķi, taču šobrīd šādas iespējas nav, tādēļ nevakcinētajiem apmeklētājiem 48 stundu laikā pirms vizītes tests ir jāveic pašiem kādā no laboratorijām.

Kādēļ nav derīgi pašu iedzīvotāju veiktie “ātrie” testi? 

Pašu iedzīvotāju veiktie eksprestesti (kādi nopērkami aptiekās vai lielveikalos) nevar tikt ņemti vērā saņemot ambulatoros pakalpojumus, jo to precizitāte nav tik liela kā laboratoriskajiem testiem, tāpat nav iespējams identificēt personu un laiku, kad tests veikts (piemēram, var uzdot citas personas testu par savu).

Aicinām vakcinēties!

Saprotam, ka iedzīvotājiem šī jaunā kārtība rada neērtības, taču jāizprot, ka ierobežojumi tiek noteikti ar mērķi apturēt Covid-19 vīrusa straujo izplatību! Atgādinām, ka vakcinētām personām šobrīd nav nekādu ierobežojumu ambulatoro veselības pakalpojumu saņemšanai, tāpat plašai sabiedrības vakcinācijai ir izšķiroša nozīme vīrusa izplatības mazināšanā un iespējami drīzā slimnīcu pārslodzes mazināšanā un ierobežojumu atcelšanā! Tādēļ aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem pret savu un līdzcilvēku veselību, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus pēc būtības un izmantot iespēju vakcinēties tiem, kas to vēl nav izdarījuši. Jēkabpils reģionālā slimnīca šobrīd nodrošina 3 atsevišķu vakcinācijas punktu darbību un brīvi pieraksta laiki uz vakcināciju pieejami jau šonedēļ. Pieteikties vakcinācijai var šādos veidos:

  • Zvanot uz Jēkabpils vakcinācijas kabinetu – t.62102798 vai 27824773;
  • Jēkabpils reģionālās slimnīcas mājas lapā jrslimnica.lv, sadaļā “e-pieraksts”.

Ja neesi vakcinējies – ieplāno laiku testam!

Aicinām iedzīvotājus izturēties ar sapratni, laicīgi plānot vizīti pie speciālista un attiecīgi testa nodošanu līdz 48 stundām pirms izmeklējuma vai vizītes.

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca