PROJEKTS NR. DIGI/2024/273

02/04/2024

10.03.2024. tika noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par digitalizācijas projekta Nr. DIGI/2024/273 ieviešanu Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2. komponentes “Digitālā transformācija” 2.2. reformu un investīciju virziena “Uzņēmumu digitālā transformācija un inovācijas” 2.2.1.r. “Uzņēmējdarbības digitālās transformācijas pilna cikla atbalsta izveide ar reģionālo tvērumu” 2.2.1.1.i. investīcijas “Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei” ietvaros.
Projekta ietvaros tiks veikta personālvadības digitālo risinājumu ieviešana, integrējot to ar pasūtītāja izmantoto resursu vadības un grāmatvedības programmu HORIZON – plānots ieviest risinājumu, kas paredz, ka personāla iesniegumi (atvaļinājumi u.tml.) pieteikšana, saskaņošana un piešķiršana notiek tiešsaistē, darbiniekiem ir viegli pieejama informācija par sevi – personas dati, to izmaiņas, algas lapiņa, atvaļinājuma rezerves fondi, atvaļinājumi un citi iesniegumi, kā arī piešķirtie/ noraidītie iesniegumi par atvaļinājumiem u.c. informācija, kalendārā iekļauta informācija par darbinieka prombūtni, struktūrvienību vadītājiem būs pārredzama informācija par struktūrvienības darbiniekiem.
Projekta realizācija – 12 mēneši.
Projekta kopējās izmaksas – 3581,60 EUR.

04/06/2024

Projekta ietvaros tirgus izpētes rezultātā 10.04.2024. tik noslēgts līgums ar SIA “RGP consulting” ar uzdevumu – uzņēmumā SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” ar digitalizācijas projekta finansiālu atbalstu ieviest personālvadības digitālo risinājumu – vienotu biznesa personālvadības digitālo sistēmu personāla un darba aizsardzības dokumentācijas apritei un uzskaitei, integrējot ar esošo resursu vadības un grāmatvedības programmu HORIZON, kā arī veikt konsultācijas.

Līguma ietvaros SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” divu mēnešu laikā tika ieviesta sistēma – Hop PERSONĀLS (detalizēta informācija par sistēmu atrodama https://www.visma.lv/hop/).

31.05.2024. tika veiktas klātienes konsultācijas vadošajiem speciālistiem ērtākai sistēmas lietošanai, pilnvērtīgai iespēju izmantošanai, tsk. savas struktūrvienības darbinieku konsultēšanai.

HoP iespējams atvērt no jebkura datora vai viedierīces, kā arī no jebkuras atrašanās vietas, bet administrācijas telpās par SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” līdzekļiem papildus ir izvietota koplietošanas darba stacija, kas ir pieejama ikvienam darbiniekiem gadījumā, ja kādam nav piekļuves datoram vai viedierīcei, vai arī ir nepieciešams sniegt klātienes konsultācijas sistēmas lietošanā.

Saskaņā ar projekta ietvaros izstrādāto digitālo attīstības ceļa karti, digitālās transformācijas projekta īstenošanas rezultātā tiek paredzēti šādi ieguvumi:
– Vienota biznesa personālvadības sistēma;
– Būtiski atslogots personāls un grāmatvedība;
– Samazināta papīra dokumentācijas aprite.

25/09/2024

Ar digitalizācijas projekta finansiālu atbalstu ir realizēta paredzamā projekta aktivitāte, t.i. SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” tika ieviests personālvadības digitālais risinājums – Hop PERSONĀLS (detalizēta informācija par sistēmu atrodama https://www.visma.lv/hop/), lai nodrošinātu vienotu biznesa personālvadības digitālo sistēmu personāla un darba aizsardzības dokumentācijas apritei un uzskaitei, integrējot ar esošo resursu vadības un grāmatvedības programmu HORIZON.

Sistēma kopš 2024.gada jūnija tiek izmantota darbam.

Administrācijas telpās par SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” līdzekļiem papildus ir izvietota koplietošanas darba stacija, kas ir pieejama ikvienam darbiniekiem gadījumā, ja kādam nav piekļuves datoram vai viedierīcei, vai arī ir nepieciešams sniegt klātienes konsultācijas sistēmas lietošanā.

• Vienota biznesa personālvadības sistēma;
  • Būtiski atslogots personāls un grāmatvedība;
  • Samazināta papīra dokumentācijas aprite.