JĒKABPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS MEDIĶUS SVEIC MEDICĪNAS DARBINIEKU DIENĀ

22/06/2021
DFC776F4-2D40-4C1B-808D-F663894DB49F-1200x900.jpeg

Jūnija mēneša trešajā svētdienā savus profesionālos svētkus svin mediķi. Latvijā Medicīnas darbinieku diena oficiāli kalendārā tika iekļauta 2011. gadā. Arī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā Medicīnas darbinieku diena aizvadīta ar dažādām svētku aktivitātēm.

Jau par tradīciju Jēkabpils reģionālajā slimnīcā kļuvuši muzikālie pārsteigumi, kas priecē darbiniekus Mediķu dienā un Ziemassvētkos. Šoreiz Medicīnas darbinieku dienā – 20.jūnijā – Jēkabpils slimnīcas mediķus priecēja mūziķu Aijas Andrejevas un Kaspara Ansona uzstāšanās (ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības), sagādājot pārsteigumu un patīkamas emocijas gan slimnīcas darbiniekiem, gan pacientiem.

Savukārt 21.jūnijā tika sumināti tie Jēkabpils reģionālās slimnīcas darbinieki, kuru darba stāžs jau sniedzas apaļā gadu desmitā – kopumā 32 darbinieki, kuri Jēkabpils reģionālajā slimnīcā nostrādājuši 10, 20, 30 un 40 darba gadus.

Tāpat Jēkabpils reģionālās slimnīcas pateicības par pašaizliedzīgu darbu, profesionalitāti un atbildību Covid-19 pacientu ārstēšanā tika pasniegtas Infekciju un Reanimācijas nodaļu darbiniekiem – nodaļu vadītājiem un virsmāsām, ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, māsu palīgiem, apkopējām – kopumā 116 darbiniekiem.

Paldies IKVIENAM medicīnas darbiniekam Jēkabpils reģionālā slimnīcā par jūsu nesavtīgo darbu, rūpēm un profesionalitāti, lai nodrošinātu kvalitatīvu veselības aprūpi ikvienam iedzīvotājam un turpinātu attīstīt un pilnveidot mūsu slimnīcas sniegtos ārstniecības un veselības veicināšanas pakalpojumus!