POLIKLĪNIKA

  • Atsākas pieraksts pie traumatologa-ortopēda dr. A.Šperliņa.
  • Poliklīnikas reģistratūras darba laiks līdz 16:30


PALĪGKABINETI AMBULATORAJĀ DAĻĀ

PALĪGKABINETI SLIMNĪCĀ
ZOBĀRSTI
ĀRSTI
ĢIMENES ĀRSTI


PALĪGKABINETI AMBULATORAJĀ DAĻĀ

  Kabinets Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Masāža (Purple T.)
t.28776425
302. 8.00–14.00
14.30–16.00*
8.00–14.00
14.30–16.00*
8.00–14.00
14.30–16.00*
8.00–14.00
14.30–16.00*
8.00–14.00
14.30–16.00*
Pieraksts!
Osteodensitometrija 166. Pieraksts!
Plaušu RTG 171. 8.00–13.00
13.30–16.00
8.00–13.00
13.30–16.00
8.00–13.00
13.30–16.00
8.00–13.00
13.30–16.00
8.00–13.00
13.30–16.00
Procedūru kabinets 213. 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00
Transporta vadītāju ārsta komisija reģistrat. 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00
Vakcinācijas kabinets 213. 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00
Vecmāte (Āriņa I.) 204. 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–16.00
Medmāsa G. Jaunzeme Pārsiešanas kabinets 163. 8.00–12.00 12.00–16.00 12.00–14.00 11.00–12.00 12.00–16.00
Medmāsa L. Stafecka Pārsiešanas kabinets 163. 12.00–16.00 10.00–15.00 8.00–16.00 8.00–16.00 8.00–12.00

PALĪGKABINETI SLIMNĪCĀ

Kabinets Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
EKG Slimnīcā 250. 11.00–13.30 8.00–9.00
11.00–14.00
11.00–13.30 8.00–9.00
11.00–14.00
11.00–14.00 mēneša 1. sestdienā
9.00–11.00
atbilžu izsniegšana
darba dienās,
uzrādot talonu
Laboratorija Slimnīcā 9.00–18.00 7.00–15.00 9.00–18.00 7.00–15.00 8.00–16.00
RTG Slimnīcā 11.00–16.00 11.00–16.00 11.00–16.00 11.00–16.00 11.00–16.00
Fizikālās medicīnas procedūras
t.65237834
Slimnīcā 8.30–15.00*
15.00–16.00
8.30–15.00*
15.00–16.00
8.30–15.00*
15.00–16.00
8.30–15.00*
15.00–16.00
8.30–15.00*
15.00–16.00

ZOBĀRSTI

Kabinets Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Bolotova 410. 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00
Kurakina 410. 8.00–12.00 8.00–12.00
Zobu RTG 410. 8.00–13.00 8.00–13.00 8.00–13.00 8.00–13.00 8.00–13.00

ĀRSTI

Kabinets Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Degtjarjovs D.
kardiologs
214. 12.30–16.00
Vīksne S.
kardiologs
214. 13.00–16.00 8.00–12.00 14.00-16.00 9.00–13.00
Sirmoviča M.
ķirurgs
164. 13.00–15.00
Vītols A.
ķirurgs
164. 8.00–10.00
Danevičs J.
ķirurgs
164. 14.00–16.00
Bebris V.
ķirurgs
(pieraksts un pieņemšana īslaicīgi nenotiek)
162. ,
164. (ceturtdienās)
8.00–11.00

11.00–11.30*

12.30–14.30

14.30–15.00*

12.30–15.00

15.00–16.00*

08.00–10.30

10.30–11.00*

Kuzmas J.
ķirurgs
162. 12.30-16.00
Mazureviča K.
audiologopēds
t.29635025
312. 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00
Provais G.
dermatologs
Pieraksts
402. Pieraksts! Pieraksts!
Eglīte A.
endokrinologs
210. 12.00–15.00 12.00–15.00 12.00–15.00

15.00–15.30*

8.00–10.00
Skrodele V.
fizikālās un rehabilitācijas Medicīnas ārste
Slimnīcā 8.00–12.00 13.00–16.00 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00
Stalidzāne Kr.
ergoterapeits
t.26452562
311. 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00
Kozlāns T.
fizioterapeits
t.26574143
pol. 309. 8.00–9.00*
9.00–
12.00
9.00–12.00 8.00–9.00*
9.00–
12.00
8.00–11.00 10.00–13.00
Lipska I.
fizioterapeits
t. 29920429
Slimnīcas 0.stāvā 9.00–14.00 9.00–11.00

13.00–15.00

9.00–14.00 9.00–11.00

13.00–15.00

9.00–14.00
Porietis I.
fizioterapeits
t.26417749
Poliklīnikas Ārstnieciskās vingrošanas zāle 9.00–11.00

8.00–9.00*

9.00–11.00

8.00–9.00*

9.00–11.00

8.00–9.00*

13.00–16.00 9.00–16.00

8.00–9.00*

Pormale S.
fizioterapeits
t. 29559100
Slimnīcas 0.stāvā 9.00–11.00

13.00–15.00

9.00–11.00

13.00–15.00

9.00–11.00

13.00–15.00

9.00–11.00

13.00–15.00

9.00–11.00

13.00–15.00

Bičole L.
fizioterapeits
t. 28284824
Poliklīnikas 2.stāvā 8.00–11.00

14.00–16.00

8.00–11.00

14.00–16.00

8.00–11.00

14.00–16.00

9.00–11.00

14.00–16.00

8.00–11.00

14.00–16.00

Akermane R.
ginekologs
314. 11.00–14.30

14.30–15.00*

Bruzgule V.
ginekologs
314. 11.00–15.30

15.30–16.00*

Bušmane D.
ginekologs
314. 9:00–13:00
Bērziņa B.
nefrologs
303. 13.30–15.00
Daneviča Z.
neirologs
408. 10.00–12.00

12.00–12.30*

13.00–15.00
Jaundāldere M.
neirologs
304. 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00
Urtāne A.
okulists
404. 9.00–12.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–13.00 9.00–12.00
Urtāns J.
otolaringologs
405. 12.00–16.00 9.00–12.00 9.00–12.00
Urtāns U.
otolaringologs
405. 9.00–11.30 9.00–12.00 13.00–16.00 13.00–16.00 9.00–13.00

12.00–13.00*

Vīksne I.
pneimonologs
Tel. 65237522
170. 8.00–14.00

14.00-14.30*
katra mēneša 1. pirmdienā

8.00–14.00 8.00–14.00 8.00–14.00 8.00–14.00 Katru dienu pieraksts
Breikšs J.
psihiatrs
161. 9.00–16.00 9.00–16.00 9.00–12.00 9.00–15.00
Ozoliņš V.
psihoterapeits
305. 8.00–16.00
Pumpiša M.
traumatologs
162. 8.00–11.30

11.30–12.00*

8.00–11.30

11.30–12.00*

8.00–11.30

11.30–12.00*

8.00–11.30

11.30–12.00*

Ūdris K.
traumatologs–ortopēds
167. pēc pieraksta, pieteikšanās reģistratūrā
Korobatovs V.
traumatologs-ortopēds
162. 12.00–15.30
Šperliņš A.
traumatologs-ortopēds
162. 14.00–16.00 12.00–15.00
Buceniece J.
paliatīvās aprūpes speciālists
415. (otrdien) un 167. (ceturtdien) 10.00–12.00 12.00–14.00
Briška A.
bērnu pneimonologs
147. 14.00–16.00 13.30-15.00
Rībenieks K.
urologs
303. 12.00–15.00
Vlazņevs M.
urologs
303. 10.00–13.00 14.00–16.00
Beketovs S.
urologs
303. pēc pieraksta, pieteikšanās reģistratūrā

ĢIMENES ĀRSTI

(reģistratūras telefons: 62203333)

Kab. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Antonova I.
Tel.65238992
212. 13.00–17.00 8.00–12.00 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00
Auguste R.
Tel.24401949
141. 11.00–15.00 15.00–19.00 9.00–13.00 8.00–12.00 8.00–12.00
Belova B.
Tel.22305235
146. 12.00–16.00 8.00–12.00 12.00–15.00 15.00–19.00 8.00–12.00
Bernāne O.
Tel.26596407, 29787550
202. 10.00–14.00 8.00–12.00 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00
Boķis G.
Tel.29246790
302. 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00
Dobulāne T.
Tel.20626105
207. 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00 14.00–19.00 8.00–12.00
Eglīte A.
Tel.22460920
208. 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00 11.00–14.00
Vīpe
8.00–12.00
Hercbahs G.
Tel. 26748342
205. 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00
Jevtušenko I.
Tel.20200194
150. 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00
Martuzāne L.
Tel.25615793, 26090633
215. 15.00–18.00 8.00–13.00
Kūkas
12.00–14.00 14.00–19.00
Kūkas
9.00–11.00
Nenišķe I.
Tel.65237073
216. 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00 14.00–19.00 8.00–12.00
Niedre I.
Tel.29415565
203. 9.00–13.00 9.00–13.00 15.00–19.00 9.00–13.00 8.00–12.00
Pudule B.
Tel.22056334
201. 14.00–19.00 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00 8.00–12.00
Pārpuce S.
Tel.28610995
143. 8.00–12.00 8.00–12.00 15.00–19.00 8.00–12.00 11.00–15.00
Zdūne R.
Tel.29100308
145. 12.00–16.00 10.00–13.00 11.00–14.00 15.00–18.00 11.00–15.00
Čaupjonoka I.
Tel.28605692
142. 15.00–19.00 9.00–13.00 8.00–12.00 8.00–12.00 11.00–15.00

* Maksas pakalpojumu pieņemšanas laiki

KONTAKTI

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

  

PALĪDZĪBA

ZIŅOT PAR KORUPCIJU

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

Trauksmes cēlēja ziņojums

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA 2020 | Visas tiesības aizsargātas