PACIENTU ATZINĪBA

“Izsaku pateicību uzņemšanas nodaļas personālam un bērnu nod. Dr.Līgai Brokai!
Pirmā janvāra dienā bija daudz pacientu, taču personāls skrēja teciņus vien no viena pie otra.Viss tika izdarīts laipni un atsaucīgi.Īpašs paldies dr.Brokai,kura zvanīja un saprotami izstāstīja kas notiek un tiek plānots.
Mans dēls citā reizē bija nonācis uzņemšanas nod.ar policijas klātbūtni,nosalis,slapjš un veselības stāvoklis nebūt nebija iepriecinošs.Arī tad viņš saņēma nepieciešamo palīdzību. Un kas manu sirdi sildīja īpaši-viņam bija uzvilktas vilnas zeķītes!Esmu pateicīga tai,kura ziedoja.Lai gan es to uztvēru kā Debesu atbildi,jo ziedoju Ukrainai veselu maisu zeķu!
Pirms kāda laika arī pati biju uzņemšanas nod.paciente,vislabākie vārdi-Jūs esat Eņģeļi!
Es guļot biju pagrūdusi sedziņu,māsiņa Kristīne ne tikai to uzlika,bet pat aizlocīja maliņu!Es prasīju ūdeni un man jautāja-aukstu vai siltāku.Es reāli novērtēju šo darbu,kuru Jūs darāt ikdienā!
Veselību visiem!”

Inga un Normunds
05/01/2024

“В ночь с 31 марта на 1 апреля, моя 2-летняя дочь попала по скорой в больницу с вирусом гастроэнтерита. Сегодня, з апреля – мы уже дома. От всей души хочу сказать спасибо всему медперсоналу, за отзывчивость, за очень доброе и мягкое отношение к ребенку. Спасибо персоналу больницы за чистоту, за тепло и за человеческое отношение. Отдельное спасибо доктору Татьяне Соловьёвой, за индивидуальный подход, за профессанолизм и просто человеческую доброту. Нам очень повезло, что мы быстро поправились. Большое вам всем, ещё раз, спасибо!!!”

Кристина Л.
03/04/2022

“No visas sirds es, Marija Korega, pateicos visam personālam: ārstiem, medmāsām, jaunākajam personālam, par attieksmi pret pacientiem. Neizmērojama pateicība! Lai arī turpmāk būtu tāda attieksme pret cilvēkiem! Paldies par visu 2.terapijas nodaļai, dakterei Bērziņai! Paldies no visas sirds par glābšanu!”

M.Korega
20/07/2021

“Vissirsnīgākais paldies no mūsu ģimenes dakterei Upeniecei un viņas komandai par profesionālo un pašaizliedzīgo pieeju Covid pacientu ārstēšanā. Lai pietiek spēka un izturības turpmākajās nedēļās.”

A. Zvirgzda-Supe
07/01/2021

“Izsaku lielu pateicību dakterītei Miķelsonei par mana tēta ārstēšanu, sapratni un lielisko komunikāciju. Tiešām, dr. Miķelsone ir super! Būtu vairāk tādu ārstu. Liels paldies! Tētis jau otrdien dosies mājās no 1. terapijas nodaļas. “

Inese B.
14/12/2020

“Pateicība. Liels paldies visam ķirurģijas nodaļas darbinieku kolektīvam. Patīkamas atmiņas par Jūsu profesionālo darbību! Pateicība dakterim  J. Urtānam par profesionalitāti. Lai spēks un veselība Jums, pildot šo atbildīgo darbu!”

Snezana B.
03/12/2020

“Paldies par Jūsu darbu, paldies par profesionalitāti un atsaucību mana tēta izmeklēšanā un ārstēšanā! Īpaši uzņemšanas nodaļai un dr.Vītolam ķirurģijas nodaļā, kā arī visam ķirurģijas nodaļas personālam! Jūsu rūpes, neskatoties uz šo grūto laiku, ir cieņas un pateicības vērtas.

Baiba I.
27/11/2020

“Šī gada 14. jūnija vakarā man tika veikta laparoskopiska apendicīta operācija. Nezinu vārdu dežūrējošajam ķirurgam, bet gribu uzslavēt un izteikt pateicību gan viņam, gan arī uzņemšanas un ķirurģijas nodaļas foršajām māsiņām un personālam par laipno un sirsnīgo attieksmi vēlajā svētdienas vakarā.
Pirms brauciena uz slimnīcu bija bažas par personāla iespējamo nelaipno attieksmi, ņemot vērā vēlās vakara stundas un svētdienu, kā arī apkārt valdošo uzskatu par slimnīcas darbinieku attieksmi. Bet Jūs esat malači, tā turpināt! Absolūti mainījāt manu priekšstatu par slimnīcas personālu. PALDIES!”

Anna S.
26/11/2020

Vēlējos izteikt pateicību Terapijas nodaļas ārstei, Aizpurietei, par profesionālu sniegumu, attieksmi, iejūtīgumu un sapratni. Paldies nodaļas personālam.”

Elzas tuvinieki

“Izsaku lielu pateicību Jēkabpils reģionālās slimnīcas Uroloģijas nodaļas ārstam Mārim Vlazņevam un visam nodaļas personālam par sirsnīgu un profesionālu attieksmi manis ārstēšanā.
Liels paldies virtuves personālam par garšīgām un daudzveidīgām maltītēm!”

Haralds

“Sirsnīgs paldies Jēkabpils Dzemdību nodaļai,kas strādāja 16.decembrī,personālam,dakterīšiem,māsiņām…. tik ļoti atsaucīgas,laipnas,smaidīgas un uzmanīgas….par sirsnīgu un gādīgu attieksmi,par laipnību,atsaucību vēlos īpaši pateikties dakterei Ērikai Urtānei,viņa ir cilvēks īstajā vietā,darbu dara no sirds un vairāk nekā prasa pienākumi.Mīļš un sirsnīgs paldies par to,ko Jūs darāt…Kā arī vēlos izteikt lielu,lielu paldies visam personālam kurš rūpējās par mani un manu meitiņu.”

Sandra

“PALDIES! Ir Adventes laiks… Gribu vēlreiz pateikties. Man bija iespēja būt labdarības akcijas “Dzīvo vesels!” pacientei. Ir pagājuši divi gadi, bet šīs dienas atceros kā Balto eņģeļu dienas, par to liecināja attieksme pret pacientu. Par visu rūpīgi padomāts. Uzmanība, uzmundrinoši vārdi, laipna apkalpošana, precizitāte. Sākot ar reģistrāciju, beidzot ar operāciju un pēc tās. Labdarības akcijas iniciators dr. KASPARS ŪDRIS sagaida ar attieksmi, ka sen jūs gaidīju…Paldies ikvienam, kas piedalās akcijas veiksmīgā norisē! Paldies visiem, kas finansiāli atbalsta šo akciju!
Komandā ir spēks un veiksme! Veiksmi turpmāk! Lai viss izdodas! Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu 2020. gadu!”

Velta

“Esmu no sirds pateicīga slimnicas LORam Uldim. Attieksme cilveciskums. Noliecu galvu jūsu priekšā. Dziļā pateiciba zobu dakterei par konsultaciju. Tikai pateicoties šiem cilvēkiem es ateadu risinājumu savai problēmai. LIELS PALDIES!!!”

Aina

“Vēlos lielu paldies pateikt visam dzemdību zāles personālam, kurš rūpējas par mani un manu meitenīti, kura dzima 2. jūnijā. It Īpaši Dakterei Bruzgulei un viņas vecmātei, kurai vārdu gan nezinu. Daktere Bruzgule  ar mani bija visu šo laiku un arī sagadījās dzemdību dienā. Personāls bija atsaucīgs, ļoti jauks, jutos aprūpēta un baroja arī – ļoti garšīgi. Visiem lielu izturību, veselību un jauku attieksmi arī turpmāk, sagaidot mazulīšus un aprūpējot jaunās māmiņas.”

Laura

“​Gribu pateikt lielu paldies gados jaunam ārstam (diemžēl nezinu viņa vārdu), kurš ieradās uzņemšanā, kad manu vīru 10.jūlijā ieveda slimnīcā ar mugurkaula lūzumu. Ārsta attieksme bija tik ļoti profesionāla un saprotoša, ka pat ļoti smagā un mums izmisuma situācijā veidoja paļāvību un mieru. Mums viss tika izskaidrots, kā notiek saziņa ar Rīgu, uz kuru slimnīcu vedīs un kā notiks operācija.
Paldies, paldies, paldies Jums, dakter!
Ceru, ka šo paldies no visas mūsu ģimenes Jūs saņemsiet.
Rīgā operācija bija veiksmīga un vakar pacients jau pārbrauca mājās.
Dievs dod Latvijā vairāk šādu cilvēku un speciālistu!”

Aina

“Vēlos no visas sirds izteikt pateicību Bērnu nodalas dakterītei A.Briškai un Medmāsai Vijai par fantastisko attieksmi un profesionalitāti. Pateicoties Jums,Jūsu smaidam un aprūpei mūsu mazā Sāra tik ātri izveselojās!”

-Sāra un mamma Zanda-

“Mana pieredze. Dzemdību nodaļā un ginekoloģijā. Ļoti jauka pieredze.. ginekoloģijā ļoti jaukas,jautras māsiņas.”

Zane

“Bērnu nodaļa. Vēlētos pateikties bērnu(zīdaiņu) nodaļas màsiņām un neonataloģei Ivetai. Par atsaucību, par uzmundrināšanu grūtajā brīdī. Ļoti laba attieksme, patīkama vide.”

Kitija

“2 мая 2018 года в нашей семье произошло неожиданное чудо. В 6,5 месяцев родился Ты 1170 и 34 сантиметра-маленький, фиолетово сине, чёрный, с не зрелой кожей и не открывшимися лёгкими. В родзале мне сказали что гарантий не дают никаких, что ты выживеш. Но с Твоим папой знали, что нашей силы духа хватит на то чтобы поделиться ею с тобой в полной мере. Георгий Ты наш победонесец! Сегодня вес 10кг 170 гр =+9кг за год. И рост 76 =+42см.

Paldies Jēkabpils slimnīcas perinatāla centra darbiniekiem, katru dienu skatoties uz mūsu lielisko puiku, mēs pateicāmies Jums! Ineta Popova, Jūs izdarījāt neiespējamo!​​​”

“Gribu izteikt pateicību visiem dzemdību nodaļas darbiniekiem, īpaši – dr.Ērikai Urtānei, kura mani “uzraudzīja” visu grūtniecības laiku un 16.03.2019. maiņai, kas piedalījās dzemdībās, proti, dr.Agitai Aberbergai-Augškalnei, vecmātei Valdai Pauniņai un bērnu māsiņai Laurai Marcinkēvičai. Milzīgs paldies par to, ko Jūs darāt!!!”

Līga

“Labdien! Dzemdēju Jēkabpils dzemdību nodaļā februāra sākumā. Vēlos pateikties lieliskajam kolektīvam, īpaši vecmātei A.Stankai un dakterim
A.Blimhenam, kā arī praktikantei Laurai kas bija ar mani un atbalstīja, uzmundrināja, uzmanīja visā dzemdību procesā!
Kā arī viss cits personāls, ko satikām pārējās dienās, kamēr uzturējāmies dzemdību nodaļā bija laipns, pretimnākošs, neko sliktu par nevienu nevaru teikt. Arī citiem iesaku izvēlēties Jēkabpils dzemdību nodaļu!
Paldies! :)”

Evija​

​​​”Vēlos izteikt vislielāko PALDIES Uroloģija nodaļas vadītājai BAIBAI BĒRZIŅAI, urologam KASPARAM RĪBENIEKAM par viņu profesionalitāti.par iejūtību.Iestājos slimnīcā š.g.29.janvārī ar lielām sāpēm.Malači! Atrada īsto vainu!Bija aizdomas par akmeņiem nierē. Izr​​ādījās vaina mugurā. Vēlos pateikties arī visām nodaļas māsiņām ,sanitārēm( čaklām bitītēm) -visam nodaļas personālam.Bija patīkami skatīties kā viss nodaļas personāls profesionāli pilda savus pienākums. Vienmēr smaidīgi, labestīgi .Bija sajū​ta, ka pēc viņu pieskāriena mazinājās sāpes, uzlabojās garastāvoklis. Mīļie! Lai Jums visiem veselība,Izturība! Panākumus Jūsu smagajā darbā!!!”

Ar cieņu, Regīn​a​

“Esmu neizsakāmi pateicīga dr. Uldis Urtāns par brīnišķīgo un profesionālo attieksmi un pieeju ārstniecības procesam. Esmu laimīga, ka pateicoties viņa zināšanām, atbilstošajai un laicīgi uzsāktajai terapijai ir izdevies sasniegt izcilus rezultātus. Latvijas Bērnu dzirdes centra, uz kuru devāmies ar dr. U. Urtāna nosūtījumu, vadītàja teica, ka auss pēc traumas ir pilnībā izveseļota tikai pateicoties laicīgi sāktajai un pareizajai terapijai, par to milzīgs Paldies Uldis Urtāns!​”

“Labdien! Gribu izteikt lielu pateicību Jēkabpils reģionālās slimnīcas infekciju slimību nodaļas visam kolektīvam. Ārstējos 2018.gada oktobrī. Sevišķi liels paldies ārstējošajai ārstei Ilgai Upeniecei, kura “pacēla”” manas ierūsējušās slimības un ārstēja. Lai pietiek spēka un veselības visam kolektīvam tā turpināt!”

Visu labu vēlot, ar cieņu, Skaidrīte no 12.palātas.

“Bērnu nodaļā – super kolektīvs! Laipnas, atsaucīgas, smaidīgas! Arī svētku laikā! 🙂 Tas ir būtiski ne vien bērniem, bet arī vecākiem, kas tur atrodas kopā ar atvasēm! Viss tīrs un kārtīgs! Prieks, ka katra savu darbiņu dara atbildīgi un godprātīgi!!!
Un paldies par salatēti vecgada vakarā!!! Negaidīti un sirsnīgi!​​”

Sanita​

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201