PACIENTU ATZINĪBA

Vēlos lielu paldies pateikt visam dzemdību zāles personālam, kurš rūpējas par mani un manu meitenīti, kura dzima 2. jūnijā. It Īpaši Dakterei Bruzgulei un viņas vecmātei, kurai vārdu gan nezinu. Daktere Bruzgule  ar mani bija visu šo laiku un arī sagadījās dzemdību dienā. Personāls bija atsaucīgs, ļoti jauks, jutos aprūpēta un baroja arī – ļoti garšīgi. Visiem lielu izturību, veselību un jauku attieksmi arī turpmāk, sagaidot mazulīšus un aprūpējot jaunās māmiņas.

Laura

​Gribu pateikt lielu paldies gados jaunam ārstam (diemžēl nezinu viņa vārdu), kurš ieradās uzņemšanā, kad manu vīru 10.jūlijā ieveda slimnīcā ar mugurkaula lūzumu. Ārsta attieksme bija tik ļoti profesionāla un saprotoša, ka pat ļoti smagā un mums izmisuma situācijā veidoja paļāvību un mieru. Mums viss tika izskaidrots, kā notiek saziņa ar Rīgu, uz kuru slimnīcu vedīs un kā notiks operācija.
Paldies, paldies, paldies Jums, dakter!
Ceru, ka šo paldies no visas mūsu ģimenes Jūs saņemsiet.
Rīgā operācija bija veiksmīga un vakar pacients jau pārbrauca mājās.
Dievs dod Latvijā vairāk šādu cilvēku un speciālistu!

Aina

Vēlos no visas sirds izteikt pateicību Bērnu nodalas dakterītei A.Briškai un Medmāsai Vijai par fantastisko attieksmi un profesionalitāti. Pateicoties Jums,Jūsu smaidam un aprūpei mūsu mazā Sāra tik ātri izveselojās!

-Sāra un mamma Zanda-

Mana pieredze. Dzemdību nodaļā un ginekoloģijā. Ļoti jauka pieredze.. ginekoloģijā ļoti jaukas,jautras māsiņas.

Zane

Bērnu nodaļa. Vēlētos pateikties bērnu(zīdaiņu) nodaļas màsiņām un neonataloģei Ivetai. Par atsaucību, par uzmundrināšanu grūtajā brīdī. Ļoti laba attieksme, patīkama vide.

Kitija

2 мая 2018 года в нашей семье произошло неожиданное чудо. В 6,5 месяцев родился Ты 1170 и 34 сантиметра-маленький, фиолетово сине, чёрный, с не зрелой кожей и не открывшимися лёгкими. В родзале мне сказали что гарантий не дают никаких, что ты выживеш. Но с Твоим папой знали, что нашей силы духа хватит на то чтобы поделиться ею с тобой в полной мере. Георгий Ты наш победонесец! Сегодня вес 10кг 170 гр =+9кг за год. И рост 76 =+42см.

Paldies Jēkabpils slimnīcas perinatāla centra darbiniekiem, katru dienu skatoties uz mūsu lielisko puiku, mēs pateicāmies Jums! Ineta Popova, Jūs izdarījāt neiespējamo!​​​

Gribu izteikt pateicību visiem dzemdību nodaļas darbiniekiem, īpaši – dr.Ērikai Urtānei, kura mani “uzraudzīja” visu grūtniecības laiku un 16.03.2019. maiņai, kas piedalījās dzemdībās, proti, dr.Agitai Aberbergai-Augškalnei, vecmātei Valdai Pauniņai un bērnu māsiņai Laurai Marcinkēvičai. Milzīgs paldies par to, ko Jūs darāt!!!

Līga

Labdien! Dzemdēju Jēkabpils dzemdību nodaļā februāra sākumā. Vēlos pateikties lieliskajam kolektīvam, īpaši vecmātei A.Stankai un dakterim
A.Blimhenam, kā arī praktikantei Laurai kas bija ar mani un atbalstīja, uzmundrināja, uzmanīja visā dzemdību procesā!
Kā arī viss cits personāls, ko satikām pārējās dienās, kamēr uzturējāmies dzemdību nodaļā bija laipns, pretimnākošs, neko sliktu par nevienu nevaru teikt. Arī citiem iesaku izvēlēties Jēkabpils dzemdību nodaļu!
Paldies! 🙂

Evija​

​​​Vēlos izteikt vislielāko PALDIES Uroloģija nodaļas vadītājai BAIBAI BĒRZIŅAI, urologam KASPARAM RĪBENIEKAM par viņu profesionalitāti.par iejūtību.Iestājos slimnīcā š.g.29.janvārī ar lielām sāpēm.Malači! Atrada īsto vainu!Bija aizdomas par akmeņiem nierē. Izr​​ādījās vaina mugurā. Vēlos pateikties arī visām nodaļas māsiņām ,sanitārēm( čaklām bitītēm) -visam nodaļas personālam.Bija patīkami skatīties kā viss nodaļas personāls profesionāli pilda savus pienākums. Vienmēr smaidīgi, labestīgi .Bija sajū​ta, ka pēc viņu pieskāriena mazinājās sāpes, uzlabojās garastāvoklis. Mīļie! Lai Jums visiem veselība,Izturība! Panākumus Jūsu smagajā darbā!!!

Ar cieņu, Regīn​a​

Esmu neizsakāmi pateicīga dr. Uldis Urtāns par brīnišķīgo un profesionālo attieksmi un pieeju ārstniecības procesam. Esmu laimīga, ka pateicoties viņa zināšanām, atbilstošajai un laicīgi uzsāktajai terapijai ir izdevies sasniegt izcilus rezultātus. Latvijas Bērnu dzirdes centra, uz kuru devāmies ar dr. U. Urtāna nosūtījumu, vadītàja teica, ka auss pēc traumas ir pilnībā izveseļota tikai pateicoties laicīgi sāktajai un pareizajai terapijai, par to milzīgs Paldies Uldis Urtāns!​

Labdien! Gribu izteikt lielu pateicību Jēkabpils reģionālās slimnīcas infekciju slimību nodaļas visam kolektīvam. Ārstējos 2018.gada oktobrī. Sevišķi liels paldies ārstējošajai ārstei Ilgai Upeniecei, kura “pacēla”” manas ierūsējušās slimības un ārstēja. Lai pietiek spēka un veselības visam kolektīvam tā turpināt!

Visu labu vēlot, ar cieņu, Skaidrīte no 12.palātas.

Bērnu nodaļā – super kolektīvs! Laipnas, atsaucīgas, smaidīgas! Arī svētku laikā! 🙂 Tas ir būtiski ne vien bērniem, bet arī vecākiem, kas tur atrodas kopā ar atvasēm! Viss tīrs un kārtīgs! Prieks, ka katra savu darbiņu dara atbildīgi un godprātīgi!!!
Un paldies par salatēti vecgada vakarā!!! Negaidīti un sirsnīgi!​​

Sanita​

KONTAKTI

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

  

PALĪDZĪBA

ZIŅOT PAR KORUPCIJU

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

Trauksmes cēlēja ziņojums

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA 2019 | Visas tiesības aizsargātas