NODAĻAS

  • POLIKLĪNIKAS REĢISTRATŪRA (pieraksts pie ārstniecības speciālistiem)
  • SLIMNĪCAS REĢISTRATŪRA (pieraksts uz izmeklējumiem – kompjūtertomogrāfija, rentgens, ehokardiogrāfija, gastroskopija, kolonoskopija, ultrasonogrāfija)
  • SLIMNĪCAS UZŅEMŠANAS NODAĻA
  • AMBULATORĀ DAĻA
  • 1. TERAPIJAS NODAĻA
  • 2. TERAPIJAS NODAĻA
  • BĒRNU NODAĻA
  • DIENAS STACIONĀRS | ACU ĀRSTS
  • DZEMDĪBU NODAĻA
  • ELEKTROKARDIOGRĀFIJAS KABINETS
  • ENDOSKOPIJU KABINETS
  • FIZIKĀLĀS MEDICĪNAS NODAĻA
  • GINEKOLOĢIJAS NODAĻA
  • HEMODIALĪZES NODAĻA
  • INFEKCIJU SLIMĪBU NODAĻA
  • INFORMĀTIKAS UN STATISTIKAS NODAĻA
  • ĶIRURĢIJAS NODAĻA | ORL
  • KOMPJŪTERTOMOGRĀFIJA
  • LABORATORIJA
  • OPERĀCIJU BLOKS
  • NEIROLOĢIJAS NODAĻA
  • PALIATĪVĀS APRŪPES NODAĻA
  • PERINATĀLĀS APRŪPES CENTRS
  • REANIMĀCIJAS NODAĻA
  • RENTGENA KABINETS
  • SLIMNĪCAS APTIEKA
  • TRAUMATOLOĢIJAS NODAĻA
  • TUBERKULOZES NODAĻA
  • ULTRASONOGRĀFIJAS, EHOKARDIOGRĀFIJAS KABINETS
  • UROLOĢIJAS NODAĻA
POLIKLĪNIKAS REĢISTRATŪRA (pieraksts pie ārstniecības speciālistiem)

Vaida Dudareva
Tel. 62203333 (zvanot, lūdzu izvēlaties “1”)
E-pasts: Vaida.Dudareva@jrslimnica.lv

SLIMNĪCAS REĢISTRATŪRA (pieraksts uz izmeklējumiem – kompjūtertomogrāfija, rentgens, ehokardiogrāfija, gastroskopija, kolonoskopija, ultrasonogrāfija)

Sigita Leitiete
Tel. 62203333 (zvanot, lūdzu izvēlaties “2”)
E-pasts: Sigita.Leitiete@jrslimnica.lv

SLIMNĪCAS UZŅEMŠANAS NODAĻA

Imants Balodis
Tel. 65237816
E-pasts: Imants.Balodis@jrslimnica.lv

AMBULATORĀ DAĻA

Māra Skrodere
Tel. 65237839
E-pasts: Mara.Skrodere@jrslimnica.lv

1. TERAPIJAS NODAĻA

Sandra Zadināne
Tel. 65237818
E-pasts: Sandra.Zadinane@jrslimnica.lv

2. TERAPIJAS NODAĻA

Benita Aizpuriete
Tel. 65237819
E-pasts: Benita.Aizpuriete@jrslimnica.lv

BĒRNU NODAĻA

Aija Briška
Tel. 65237826
E-pasts: Aija.Briska@jrslimnica.lv

DIENAS STACIONĀRS | ACU ĀRSTS

Sandra Zadināne
Dace Podniece
Tel. 65237857
E-pasts: Dace.Podniece@jrslimnica.lv

DZEMDĪBU NODAĻA

Agita Ciemiņa
Tel. 65237825
E-pasts: Agita.Ciemina@jrslimnica.lv

ELEKTROKARDIOGRĀFIJAS KABINETS

Iraida Glušņonoka
Tel. 65237833
E-pasts: Iraida.Glusnonoka@jrslimnica.lv

ENDOSKOPIJU KABINETS

Juris Kozuls
Tel. 65237829
E-pasts: Juris.Kozuls@jrslimnica.lv

FIZIKĀLĀS MEDICĪNAS NODAĻA

Valentīna Skrodele
Tel. 65237834
E-pasts: Valentina.Skrodele@jrslimnica.lv

GINEKOLOĢIJAS NODAĻA

Andris Blimhens
Tel. 65237824
E-pasts: Andris.Blimhens@jrslimnica.lv

HEMODIALĪZES NODAĻA

Baiba Bērziņa
Tel. 65221892
E-pasts: Baiba.Berzina@jrslimnica.lv

INFEKCIJU SLIMĪBU NODAĻA

Ilga Upeniece
Tel. 65237827
E-pasts: Ilga.Upeniece@jrslimnica.lv

INFORMĀTIKAS UN STATISTIKAS NODAĻA

Jānis Beinarovičs
Tel. 29399923
E-pasts: Janis.Beinarovics@jrslimnica.lv

ĶIRURĢIJAS NODAĻA | ORL

Jānis Daņēvičs
Tel. 65237821
E-pasts: Janis.Danevics@jrslimnica.lv

KOMPJŪTERTOMOGRĀFIJA

Elita Mazule
Tel. 65237832
E-pasts: Elita.Mazule@jrslimnica.lv

LABORATORIJA

Dzintars Ozoliņš
Tel. 65237830
E-pasts: Dzintars.Ozolins@jrslimnica.lv

OPERĀCIJU BLOKS

Jānis Danevičs
Tel. 65237817
E-pasts: Janis.Danevics@jrslimnica.lv

NEIROLOĢIJAS NODAĻA

Zita Daneviča
Tel. 65237823
E-pasts: Zita.Danevica@jrslimnica.lv

PALIATĪVĀS APRŪPES NODAĻA

Jeļena Buceniece
Tel. 65237857
E-pasts: Jelena.Buceniece@jrslimnica.lv

PERINATĀLĀS APRŪPES CENTRS

Inguna Kalēja
Tel. 65237828
E-pasts: Inguna.Kaleja@jrslimnica.lv

REANIMĀCIJAS NODAĻA

Vera Grotkere
Tel. 65237817
E-pasts: Vera.Grotkere@jrslimnica.lv

RENTGENA KABINETS

Elita Mazule
Tel. 65237831
E-pasts: Elita.Mazule@jrslimnica.lv

SLIMNĪCAS APTIEKA

Marina Kirsanova
Tel. 65237836
E-pasts: Marina.Kirsanova@jrslimnica.lv

TRAUMATOLOĢIJAS NODAĻA

Aldis Šperliņš
Tel. 65237822
E-pasts: Aldis.Sperlins@jrslimnica.lv

TUBERKULOZES NODAĻA

Inese Vīksne
Tel. 65237522
E-pasts: Inese.Viksne@jrslimnica.lv

ULTRASONOGRĀFIJAS, EHOKARDIOGRĀFIJAS KABINETS

Modrīte Sirmoviča
Tel. 65237835
E-pasts: Modrite.Sirmovica@jrslimnica.lv

UROLOĢIJAS NODAĻA

Baiba Bērziņa
Tel. 65237820
E-pasts: Baiba.Berzina@jrslimnica.lv

KONTAKTI

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

  

PALĪDZĪBA

ZIŅOT PAR KORUPCIJU

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

Trauksmes cēlēja ziņojums

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA 2019 | Visas tiesības aizsargātas