AICINĀM ATSAUKTIES DONORUS

13/11/2021
IMG-8335.jpg

Novembris ir patriotu mēnesis, kad jo īpaši atceramies mūsu Latvijas varoņus, kuri kopīgi kaldināja mūsu valsts neatkarību! Arī šobrīd mēs varam vienoties rūpēs vienam par otru un sniegt atbalstu tiem, kas cīnās par savu dzīvību slimnīcās!

Valsts asinsdonoru centrs ziņo, ka šobrīd vairāku pacientu liktenis ir atkarīgs no pieejamā asins krājuma, ko iespējams nodrošināt tikai ar asinsdonoru palīdzību. Aicinām Tevi atvēlēt vien 15 minūtes, lai glābtu kādam dzīvību – dodies ziedot asinis!Aicini kopā ar Tevi doties arī ģimenes locekļus, draugus vai darba kolektīvu un kopīgi parūpēties par lielāko dāvanu līdzcilvēkiem – dzīvību un veselību!

Tuvākās Donoru dienas Jēkabpilī notiks 15. un 29. novembrī Jēkabpils sporta hallē, Brīvības 289B no pl.9:00-13:00!
Vairākus donorus 15.novembrī gaidīs pārsteiguma suvenīri no Jēkabpils reģionālās slimnīcas, BK “Jēkabpils” un Jēkabpils sporta centra!

Jūlijā, kad visu Latviju pāršalca Valsts asinsdonoru centra ziņa par kritisko situāciju asins krājumos, jēkabpilieši izrādīja rekordlielu atsaucību un šajā mēnesī asinis ziedoja 238 cilvēki! Vai varam šo rekordu atkārtot vai pārspēt?!

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina atsaukties ikvienu jēkabpilieti, kura veselības stāvoklis ļauj ziedot asinis un piedalīties Donoru dienās!

Jo īpaši aicinām atsaukties darba kolektīvus!

Padalieties ar savu pieredzi, apmeklējot Donoru dienas, arī sociālajos tīklos, tādējādi iedrošinot to darīt citus!

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca