AICINĀM IKVIENU PIEDALĪTIES SABIEDRĪBAS BALSOJUMĀ PAR “GADA BALVU MEDICĪNĀ 2019″

13/02/2020
logo.png

Ar balsojumu Jūs varat izteikt atbalstu un pateicību medicīnas personālam vairākās nominācijās, tādēļ ticam, ka ikvienam ir iespēja izvēlēties tieši to nomināciju, kas Jums ir palikusi siltās atmiņās un sirdij tuvākā.

“Gada balva medicīnā” šogad tiks pasniegta jau desmito reizi un tās svinīgā ceremonija notiks 26. martā kinoteātrī “Splendid Palace”. Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienu piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem. Balsot var no 2020. gada 16. janvāra līdz 1. martam portālā www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina.

“Gada balva medicīnā jau tradicionāli ir gada nozīmīgākais un sirsnīgākais pasākums. Tomēr šogad pasākumam ir simboliska nozīme. Neraugoties uz sarežģīto situāciju nozarē, balvas desmitā ceremonija notiks laikā, kad mediķi ir nepārprotami apliecinājuši savu vienotību. Arī sabiedrībā ir augusi gan pilsoniskā apziņa, gan vēlme līdzdarboties veselas un sociāli atbildīgas valsts veidošanā. Dalība balsojumā, ir vēl viena iespēja teikt paldies un paust savu atbalstu mediķiem,” uzsver LĀB prezidente Ilze Aizsilniece.

Šogad “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta 14 nominācijās. Ikvienam sabiedrības pārstāvim ir iespēja balsot par savu kandidātu deviņās nominācijās – “Gada ģimenes ārsts 2019”, “Gada ārsts speciālists 2019”, “Gada zobārsts 2019”, “Gada ārsta palīgs 2019”, “Gada farmaceits 2019”, “Gada māsa 2019”, “Gada vecmāte 2019”, “Gada funkcionālais speciālists 2019” un “Gada slimnīca 2019”.

Tradicionāli “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī nominācijās “Gada cilvēks medicīnā 2019”, “Gada notikums medicīnā 2019” un “Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums.

“Gada balva medicīnā 2018” video ieraksts