APBALVOTI JĒKABPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS DARBINIEKI

20/11/2022
aaa-1200x900.jpg

18.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienā Rīgas pilī notika valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Par nopelniem uzskatāma uzticīga un uzcītīga kalpošana valsts vai pašvaldības dienestā, priekšzīmīga un godīga darba izpilde, ikviena sabiedriska kalpošana, tautas gara, pašdarbības un saimniecisko spēku attīstīšana.

Par Atzinības krusta komandieri iecelta Ilga Upeniece, Jēkabpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļas vadītāja, infektoloģe – par nozīmīgo profesionālo veikumu Latvijas lauku novadu pacientu veselības aprūpē un pašaizliedzīgo darbu Covid-19 pacientu ārstniecībā.

Tāpat 18.novembrī tika sveikti novada goda apbalvojumu saņēmēji.

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļas virsmāsa Marija Pilāne saņēma Goda rakstu par profesionālu, atbildīgu darbu un mūža ieguldījumu medicīnā.

Savukārt SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļas virsmāsa Līga Lapiņa saņēma Pateicības rakstu par atbildīgu, profesionālu darbu un ieguldījumu medicīnā.

Lepojamies ar mūsu kolēģu ieguldījumu medicīnā, profesionālajiem sasniegumiem un saņemto atzinību novada un valstiskā līmenī!