AUDIOLOGOPĒDA KONSULTĀCIJAS PIEEJAMAS ARĪ SESTDIENĀS

05/05/2021
Logopēds-sestdienās.png

Lai vairotu mūsu klientu ērtības, audiologopēda konsultācija ir pieejama ne vien darba dienās, bet arī sestdienās!

Sestdienās Jēkabpils reģionālajā slimnīcā no pl.10.00 līdz pl.15.00 pieņem audiologopēde Ilze Mikule.

Speciālisti pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta! Pierakstīties pie speciālista iespējams izmantojot e-pierakstu: pieraksts@jrslimnica.lv (ar pacientu sazināsimies dienas laikā) vai zvanot uz vienoto pacientu pieraksta tālruni 62203333.

Uzziņai:

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” audiologopēda pakalpojumi ir valsts apmaksātie veselības aprūpes pakalpojumi (nepieciešams nosūtījums no fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, ģimenes ārsta vai ārsta speciālista – neirologa).

Pakalpojums ir pieejams arī par maksu (bez ārsta nosūtījuma) – atbilstoši cenrādim (Audiologopēda pirmreizējas konsultācijas cena ir 20.00 EUR; cena par 30 minūšu nodarbību – 10.00 EUR, cena par 60 minūšu nodarbību – 13.00 EUR).

Saistībā ar remontdarbiem poliklīnikas ēkā, šobrīd mainīta logopēdu pieņemšanas vieta. Logopēdi šobrīd pieņem slimnīcas ēkas pagrabstāvā (ieeja pa labi no uzņemšanas; ieejot stacionārā uzreiz pa kāpnēm jānokāpj pagrabstāvā, kabinets atrodas kreisajā pusē)