ĒNU DIENA NOSLĒGUSIES

05/04/2023
Enu-diena.png

Divdesmit viens jaunietis šodien – Ēnu dienā ieradās SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” gūt plašāku priekšstatu par savu nākotnes profesiju. SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” viesojās dažādu Latvijas vidusskolu un koledžu jaunieši no Jēkabpils, Salaspils, Rēzeknes, Aizkraukles, Daugavpils, Līvāniem un Zasas.

Jaunieši ar prieku dalījās savās emocijās un iespaidos, ko ieguva apmeklējot Slimnīcas nodaļas un speciālistus.

Annija no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 11. klases:
Šodien es ēnoju Jēkabpils slimnīcas neonatologu, un man šī ēnu diena ļoti patika, jo tā spēja izveidot man kaut kādu priekšstatu par šo profesiju un arī palīdzēja daļēji izvēlēties novirzienu, kurā es varbūt vēlētos tālāk studēt. Vēlos studēt medicīnu un tas rada ļoti labu priekšstatu par to un es iesaku šo profesiju ēnot arī citiem, kuri ir ieinteresēti medicīnas jomā.

Darina no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja:
Šodien es ēnoju neonatologa amatu un sapratu, ka medicīna nav tā lieta, ko nevar apgūt, tāpēc vēlos pateikt lielu, pat milzīgu paldies, ka esmu tik lielā mērā iedvesmota un šodien varu atrasties vietā, kur varbūt nākotnē arī strādāšu. Paldies!

Agate no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas:
Izvēlējos ēnot tieši dzemdību nodaļu, jo kādu laiku jau man interesē šī profesija kā vecmāte vai bērnu māsiņa un man ir ļoti liels prieks būt tieši šeit, jo es saprotu, ka es savu nākotni vēlos saistīt ar dzemdību nodaļu. Es jūtos ļoti labi, ka varu ieraudzīt kas šeit notiek, patieso būtību un es tiešām ļoti ceru, ka nākotnē šeit vēl atgriezīšos.

Paula no Aizkraukles novada vidusskolas:
Ēnu dienā piedalos pirmo reizi taču man ir ļoti liels prieks šeit būt un manuprāt tieši ar šādu pieredzi cilvēks var saprast, kur viņš patiesībā vēlas mācīties. Man prieks, ka redzu šo ikdienu un iepazīstu daudz jaunus cilvēkus.

Viktorija no Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas:
Ēnoju Anesteziologu-reanimatologu. Man ļoti patika, es īstenībā uzzināju daudz ko jaunu. Viena anestēzija likās interesanta, otra bija mazliet smagāk uztverama, bet tā es sapratu, ka anesteziologs, varbūt, ir mana nākotnes profesija.

Linda un Annija no Līvānu 1. vidusskolas, 12. klases:
Ēnu diena ir lieliska iespēja, lai pārliecinātos par savām vēlmēm un spējām. Ēnojam pirmo reizi un izvēlējāmies profesiju Ārsta palīgs.
Ēnot ārsta palīgus bija interesanti, neskatoties uz to, ka diena izvērtās mierīga, mums tāpat bija iespēja ieskatīties ārstu ikdienā, izmēģināt šūt brūces, izmēģināt likt ģipsi, tāpat arī papildus apskatījām māsu darbu ar pacientiem.
Sakām lielu paldies Jēkabpils reģionālajai slimnīcai par doto iespēju ieraudzīt slimnīcas ikdienu!

Megija no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas:
Ēnoju Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļas ārstus, ārstu palīgus. Ļoti laipni un atsaucīgi darbinieki, kas visu parādija un arī skaidroja aparatūras nozīmi. Novērtēju darbinieku atsaucību, skaidrojot, rādot un daloties ar pieredzi no darba un studijām. Patika arī modernās un labi aprīkotās telpas. Šī pieredze man deva ieskatu slimnīcas ikdienā un arī medicīnas darbinieku darbā.

Paldies jauniešiem par pozitīvajām atsauksmēm! 🙂

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201