IESTĀJOTIES STACIONĀRĀ, PACIENTAM VAIRS NEBŪS JĀUZRĀDA IEPRIEKŠ VEIKTS COVID-TESTS

25/01/2023
covid-tests-1200x800.jpg

Informējam, ka no 24.janvāra pacientiem, kas iestājas Jēkabpils reģionālās slimnīcas Dienas stacionārā, lai veiktu operāciju vai saņemtu citus pakalpojumus, vairs nav jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts.

Savukārt Neatliekamās palīdzības uz uzņemšanas nodaļā SARS-CoV-2 antigēna tests tiek veikts uz vietas ikvienam pacientam, kurš iestājas stacionārā. Grūtniecēm, kas iestājas stacionārā tests tiek veikts tikai simptomu gadījumā, bet iestājoties uz plānotu vai akūtu ķeizargrieziena operāciju – visām grūtniecēm.

Vienīgais izņēmums – pavadošajām personām, kas stājas Dzemdību nodaļā kopā ar grūtnieci, ir jāņem līdzi jauns, neatvērts Covid-19 tests, ko būs jāveic personāla klātbūtnē.