IZMAIŅAS JĒKABPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS VALDĒ

01/04/2022
jrs_FB-1200x855.jpg

Līdzšinējā SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāja Margarita Epermane (bijusī Meļņikova) pēc pašas vēlēšanās ar 1.aprīli ir atstājusi valdes priekšsēdētājas amatu. Darbu slimnīcas valdē turpina valdes loceklis Renārs Putniņš.

Lai nodrošinātu ikdienas saimnieciskās darbības nepārtrauktību, 29.martā slimnīcas valde par SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” prokūristu ar tiesībām pārstāvēt Sabiedrību kopā ar vienu valdes locekli, ar 2022.gada 1.aprīli iecēla Natāliju Dardeti.

Prokūristam N.Dardetei kā galvenie kompetences jautājumi/pienākumi slimnīcas administrēšanas ietvaros noteikti:

• Dokumentu vadības sistēmas “Namejs” ieviešana;
  • Finanšu un grāmatvedības jautājumu pārvaldība;
  • Banku dokumentu parakstīšana/apstiprināšana;
  • Rēķinu apstiprināšana/apmaksa;
  • Ienākošo dokumentu vīzēšana;
  • Rīkojumu par darbinieku atvaļinājumiem parakstīšana.

Jau ziņots, ka Jēkabpils novada pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis izsludinājis konkursu uz  SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāja amatu. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2022.gada 8.aprīlim ar norādi: “Konkursam uz SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”  valdes priekšsēdētāja amatu” Jēkabpils novada pašvaldības Klientu apkalpošanas nodaļā, Brīvības ielā 120, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV-5201 vai ar drošu elektronisko parakstu parakstīts pieteikums uz elektronisko pasta adresi: pasts@jekabpils.lv, tālrunis: 28447413.