JAUNUMI UROLOĢIJĀ!

26/11/2019
M.Vlaznevs.jpeg

Jēkabpils reģionālā slimnīca turpina paplašināt ambulatoro pakalpojumu klāstu uroloģijā. Informējam, ka ar š.g. oktobra mēnesi darbu ir uzsācis jauns speciālists – Urologs Māris Vlazņevs, kurš pacientiem sniedz konsultācijas, veic diagnostiku, ārstēšanu un rekomendē profilaksi uroloģisku rakstura saslimšanām.

Kā teicis latviešu dramaturgs un dzejnieks Jānis Rainis:
“Pastāvēs, kas pārvērtīsies”.

Tādā situācijā šobrīd ir arī Jēkabpils reģionālās slimnīcas Uroloģijas nodaļa, kas ikdienas darbā intensīvi specializejas minimāli invāzo ārstēšanas metožu izmantošanā, kas pasaulē ir vispārpieņemtas un atzītas.
Jēkabpils reģionālās slimnīcas Uroloģijas nodaļā ir iespējams veikt gan onkoloģisko, gan labdabīgo uroloģisko pataloģiju diagnostiku.

Kā JAUNUMS, kas iepriekš Jēkabpils reģionālajā slimnīcā netika sniegts ir priekšdziedzera ultrasonogrāfijas izmeklējums caur pacienta taisno zarnu un priekšdziedzera biopsija ultrasonogrāfijas kontrolē ar lokālo anestēziju.

Galvenokārt Uroloģijas nodaļa specializējas minimāli invāzu dažādu labdabīgu uroloģisku pataloģiju ārstēšanā, priekšdziedzera biopsiju veikšanā ar lokālo anestēziju, perkutānās nefrostomijas izveidē, urīnpūšļa jaunveidojumu diagnostikā ar specializētiem, jauniem un pacientiem ērtiem fribrocistoskopiem.
Regulāri tiek veiktas endoskopiskas priekšdziedzera, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla, nierakmeņu operācijas, kā arī vīriešu ārējo dzimumorgānu operācijas.

Lai sniegtu pacientiem pilnvērtīgu un modernu medicīnisko palīdzību uroloģijas jomā, tuvākajā laikā plānots iegādāties lāzerierīci akmens momentālai saskaldīšanai un evakuācijai no urīnizvadceļiem endoskopiskā pieejā. Tādā veidā pacienti ar nierakmeņu simptomātiku tiks ātrāk atbrīvoti no šīs problēmas.

Pieteikties pie speciālista uz konsultācijām iespējams zvanot uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas vienoto reģistratūras numuru pa tālr. 62203333.