JĒKABPILS POLIKLĪNIKĀ UN TĀS APKĀRTNĒ TURPINĀS REMONTDARBI

08/09/2021
Polikl_artelpa_3_06_2021-1-1-1200x900.jpeg

Septembra beigās plānots pabeigt būvdarbus poliklīnikas apkārtnē. Pie poliklīnikas ēkas tiek veikta āra kāpņu un lieveņu pārbūve, kā arī tiek veidota jauna pandusa konstrukcija. Tāpat tiks likvidētas šaurākās no galvenajām kāpnēm, bet vecā betona paneļu seguma vietā paredzēts ieklāt bruģakmeņa segumu. Vēsturiskā betona baseina konstrukcija tiks saglabāta un tajā tiks ierīkoti apstādījumi. Pie poliklīnikas ēkas tiks uzstādīti arī jauni soli un atkritumu urnas.

Aizvadītajā nedēļā ekspluatācijā nodots viens lifts poliklīnikas ēkā un uzsākta otra lifta nomaiņa. Jaunie lifti ir daudz platāki, tādēļ būs atvieglota nokļūšana citos stāvos jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem vai iedzīvotājiem ratiņkrēslos. Atgādinām, ka jau vairākus mēnešus apmeklētāju kustībai ir slēgtas centrālās kāpnes, tādēļ aicinām izmantot kāpnes, kas atrodas pa labi no reģistratūras (blakus garderobei un ieejai 1.terapijas nodaļā).

Šobrīd poliklīnikā turpinās būvdarbi – tiek atjaunotas un pārbūvētas telpas fizioterapijai, fizikālai medicīnai un rehabilitācijai, zobārstniecībai, kā arī speciālistiem. Saistībā ar zobārstniecības telpu izbūvi 1.stāvā, bērnu konsultācijas apmeklētājiem jārēķinās, ka pie Dr.Bucenieces, Dr.Augustes, Dr.Čaupjonokas, Dr.Pārpuces, Dr.Zdūnes, pie bērnu pneimonologa un uz vakcinācijas kabinetu nr.150 var nokļūt ejot garām “Mēness aptiekai” un sekojot tālākajām norādēm, jo ierastā ieeja uz bērnu konsultāciju ir slēgta.

ℹBūvdarbu dēļ iespējamas izmaiņas speciālistu pieņemšanas vai pakalpojumu sniegšanas vietās, tādēļ atgādinām, ka informācija par izmaiņām vienmēr atrodama Jēkabpils reģionālās slimnīcas mājas lapā www.jrslimnica.lv, bet neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties poliklīnikas reģistratūrā.

Paldies mūsu apmeklētājiem par sapratni!