JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA ATTĪSTA GASTROENTEROLOĢIJAS PAKALPOJUMUS

07/01/2022
20211125-0160-1200x800.jpg

Piektdien, 7.janvārī, SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde un SIA “Gremošanas slimību centrs “GASTRO”” parakstīja sadarbības līgumu, kas paredz kopīgiem spēkiem un līdzekļiem, apvienojot savus esošos resursus, nodrošināt SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” pacientiem gastroenteroloģijas pakalpojumus, tajā skaitā – gastrointestinālo endoskopiju ambulatorajiem, dienas stacionāra un stacionāra pacientiem; funkcionālos izmeklējumus, kā arī nodrošinot ārstu gastroenterologu konsultācijas, tādējādi nodrošinot reģiona iedzīvotājiem pieejamāku un kvalitatīvāku pakalpojumu.

Jēkabpils slimnīcas valde izteica īpašu pateicību arī dr.Jurim Kozulam par pacientiem visā valstī grūti pieejamo endoskopijas pakalpojumu nodrošināšanu Jēkabpils reģionālajā slimnīcā.

Tāpat SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” sadarbībā ar “GASTRO” plāno attīstīt slimnīcas pacientiem tādus jaunus pakalpojumus kā endoskopiskā, retrogrādā holecistopankreatogrāfija (ERHP), endoskopiskā ultraosonogrāfija (EUS), kapsulas endoskopija, augstas izšķirtspējas barības vada manometrija un anorektālā manometrija, 24h p-H metrijas izmeklējumu ar imedances mērījumu, u.c.pakalpojumus.

Gastroenteroloģijas pakalpojumi Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tiek nodrošināti pilnībā atjaunotās, plašās, darbiniekiem un pacientiem ērtās telpās. Telpas atjaunotas par Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna īstenošanas ietvaros saņemto finansējumu vairāk nekā 100 tūkstošu apmērā.