JĒKABPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS SVEICIENS MĀSU DIENĀ

12/05/2021
thumbnail-01-1200x675.jpg

Starptautiskajā māsu dienā aicinājām pastāstīt par savu profesijas izvēli un māsu profesiju dažas no mūsu māsām, kuras pārstāv dažādas nodaļas – Perinatālās aprūpes centru, Ambulatoro daļu, Operāciju bloku un Uzņemšanas nodaļu!

Sveicam Jēkabpils reģionālās slimnīcas māsas svētkos! Pateicamies par jūsu rūpēm, darbu, zināšanām un spēku!

Starptautiskā Māsu diena tiek atzīmēta visā pasaulē katru gadu 12.maijā saistībā ar Florensas Naitingeilas – māsu profesijas pamatlicējas – dzimšanas gadadienu. Viņa ir devusi būtisku ieguldījumu māsu profesijas attīstībā. Florensa Naitingeila formulēja māsu profesijas pamatmērķus un bija pirmā, kas uzsvēra, ka māsas prioritārais uzdevums ir pacienta aprūpe. Viņas iesāktais virziens – atbalstīt veselības kopšanu un novērst slimības – kā galvenais mērķis turpinās arī mūsdienu māsu praksē.