JĒKABPILS SLIMNĪCA VEIKSMĪGI PIEDALĪJĀS MEDIĶU SPORTA SPĒLĒS!

09/08/2018
5ebc3f82-c3ae-48b4-b05b-f95af0638ff9.jpg

No 3. līdz 5. augustam Ķeguma novadā, Puduros norisinājās kārtējās sporta spēles, kurās piedalījās Jēkabpils reģionālās slimnīcas kolektīvs. Slimnīcas darbinieki, viņu bērni un mazbērni veiksmīgi pārstāvēja slimnīcu un ieņēma cienījamo 9. vietu!

Slimnīcas arodbiedrības priekšsēdētāja Margarita Saveljeva saka: “Es esmu tiešām pateicīga cilvēkiem, kuri neatteica, aizstāvēja Jēkabpils reģionālās slimnīcas vārdu, kas tiek daudzināts labā nozīmē!”

Slimnīcas valde kopā ar arodbiedrību atbalsta ikgadējo darbinieku dalību sporta spēlēs un pateicās visiem par aktīvu dalību slimnīcas sociālajā dzīvē.

Veselības ministre Anda Čakša, savukārt, arī atbalsta sporta spēļu rīkošanu un sola, ka arī nākamgad sporta spēles notiks.

Suminām mūsu sportistus un gaidām nākamo gadu!