KĀDĒĻ VAR BŪT GRŪTĪBAS SAZVANĪT REĢISTRATŪRU?

05/07/2021
20201204-0045.jpg

Vidēji ik dienu Jēkabpils reģionālās slimnīcas vienotā pacientu pieraksta/reģistrācijas tālruņa 62203333 līnija saņem ap 450 iedzīvotāju zvanu, lielāko daļu no tiem – rīta pusē.

Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka lielākais reģistratūras zvanu centra noslogojums ir laikā no pl.10:00-13:00. Tādēļ, ja šajā laikā ir grūtības sazvanīt reģistratūru, aicinām to darīt pēcpusdienā. Zvanu plūsmas analīze liecina, ka bieži iedzīvotāji piezvana, gaida savienojumu, pārtrauc zvanu un zvana vēlreiz, tādējādi sākotnējā vieta rindā uz savienojumu tiek zaudēta un zvanītājs “iestājas” rindas beigās un tādēļ vēl ilgāk jāgaida savienojums ar operatoru.

Atgādinām, ka pacientu ērtībai pieejami arī citi pieraksta veidi pie Jēkabpils reģionālās slimnīcas speciālistiem:

• Piesaki vizīti, rakstot uz e-pastu pieraksts@jrslimnica.lv un dienas laikā mūsu darbinieks sazināsies ar jums un vienosies par konkrētu pieraksta laiku;
  • Izmanto e-pieraksta iespēju slimnīcas mājas lapā jrslimnica.lv (izvēlne sākumlapas augšpusē) un pieraksties pie speciālista tiešsaistē, uzreiz izvēloties konkrētu pieraksta laiku.

Jēkabpils reģionālā slimnīca regulāri analizē līnijas noslodzi, arī šobrīd tiek testētas vairākas izmaiņas reģistratūras darba organizācijā, lai uzlabotu līnijas darbību un mazinātu gaidīšanas laiku iedzīvotājiem.

Paldies par sapratni!

Atgādinām, ka reģistratūras darba laiks darba dienās ir no 7:30 – 17:00, t. 62203333.