KLĀTIENES NODARBĪBA AR PEP MAMMU

09/05/2022
Diana-Bogorode-1200x900.jpg

Piektdien, 13.maijā pl.14:00 Jēkabpils reģionālās slimnīcas konferenču zālē (4.stāvā) notiks PEP mammas* un zīdīšanas konsultantes Diānas Bogorodes vadītā bezmaksas nodarbība topošajām māmiņām “Ceturtais trimestris – māmiņas un mazuļa jaunā realitāte”.

Lai pieteiktos nodarbībai – raksti diana.bogorode@gmail.com vai zvani 22114231.

Izpratne par mammas un mazuļa emocionālajām un fizioloģiskajām vajadzības pēcdzemdību periodā, ļaus vecākiem labāk sagatavoties laikam, kad ģimene ir atgriezusies mājās no dzemdību nodaļas. Zināšanas par notiekošo ir veids, kā mazināt nedrošību, satraukumu un neskaidrības, ļaujot daudz pilnvērtīgāk izbaudīt kopā būšanu ar bērniņu jau no pirmās satikšanās dienas.

Nodarbības laikā apskatāmās tēmas:

  • Māmiņas emocijas pēcdzemdību periodā un veidi, kā tās pieņemt un piedzīvot. Kā piedzimst mamma? Rūpes par sevi, savu vajadzību apmierināšana un rūpes par partnerattiecībām.
  • Mazuļa emocionālās un fizioloģiskās vajadzības. Jaundzimušā sajūtas pēc dzemdībām un ko stāsta mazuļa raudāšana. Sadarbība ar mazuli ikdienas aprūpē un piesaistes veidošana. Kā palīdzēt mazulim izreaģēt emocijas?
  • Pašpalīdzības un relaksācijas tehnikas. Veidi, kā jaunie vecāki var palīdzēt sev un veidot tuvas attiecības ar mazuli. Iespēja nodarbības laikā piedzīvot relaksācijas tehniku.
  • Atbildes uz vecāku jautājumiem. Informācija par to, kur un kādu atbalstu var saņemt jaunie vecāki (PEP mamma, zīdīšanas konsultants, terapija).

*Pirmās emocionālās palīdzības mamma (PEP mamma) ir profesionāla atbalsta persona ģimenēm ar mazuli no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam.

Sīkāk par PEP mammām lasi: www.pep.lv.

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201