KONFERENCE PARPOLITRAUMU UN POLIMORBĪDU PACIENTU ĀRSTĒŠANU NOTIKS TIKAI ATTĀLINĀTI

26/10/2021
20210903-0131.jpg

Jēkabpils reģionālā slimnīca 28.oktobrī organizēs multidisciplināru konferenci “Politraumu un Polimorbīdu pacientu ārstēšanas iespējas reģionālā slimnīcā”, lai stiprinātu multidiciplināru pieeju politraumu un polimorbidu pacientu ārstēšanā, paaugstinātu kvalifikāciju un iesaistīt ārstniecības personālu jaunākās literatūras izpētē un jaunāko metožu pielietošanas izzināšanā, daloties ar klīniskām praksēm un pieredzi. Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, konference notiks tikai attālinātā formātā. Pieteikties konferencei iespējams https://www.evisit.eu/, sadaļā “Pasākumi”.

Konferences mērķauditorija ir daudzprofila slimnīcās strādājošie ārsti, speciālisti, ģimenes ārsti, rezidenti un medicīnas fakultātes studenti, Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārstniecības personāls.

“Jēkabpils reģionālo slimnīcu uztveram kā slimnīcu, kurai laika gaitā jākļūst par mācību vidi ne tikai studentiem praksē un rezidentiem apgūstot mācību ciklus, bet arī jau sertificētiem ārstiem tālākizglītības iegūšanai. Izvēlētās divas tēmas -politraumas un polimorbīdi pacienti – nav izvēlēti nejauši,jo abos gadījumos ir būtisks komandas darbs un dažādu speciālistu iesaistīšanās, lai nodrošinātu kvalitatīvu un laika ziņā efektīvu pacienta ārstēšanu. Abas tēmas ir vienlīdz sarežģītas un aktuālas visās daudzprofila slimnīcās. Ja pirmo tēmu varam vairāk pieskaitīt pie neatliekamās un akūtās palīdzības, tad otra tēma vairāk attiecas uz gados veciem pacientiem, kuriem ir vairākas saslimšanas, kas prasa koordinētu un sarežģītu ārstēšanas pieeju. Polimorbīdu pacientu ārstēšana jo īpaši aktuāla ir kļuvusi COVID-19 pandēmijas laikā, kad pacienti atlikuši vizīti vai nav savlaicīgi tikuši pie ārsta. Mūsu mērķis ir kvalitatīva un uz pacientiem orientēta veselības aprūpe, neatkarīgi no tā, kur šo veselības aprūpi pacients saņem – galvaspilsētā vai kādā no reģionālām daudzprofila slimnīcām, tādēļ vēlamies būt daļa no veselības aprūpes attīstības “zobrata”!” uzsver Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova.

Slimnīcu darbinieki ir neaizstājams resurss, kuri ir jāatbalsta, jāmotivē un jārada tiem labvēlīgi apstākļi attīstībai un iniciatīvai. Tādēļ viena no Jēkabpils reģionālās slimnīcas attīstības ambīcijām ir kļūt par pilnvērtīgu apmācību vietu topošajiem un esošajiem veselības aprūpes speciālistiem.

Dalība konferencē – bez maksas. Dalībniekiem tiks piešķirti 3,6 TIP.


Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca