LATVIJAS ONKOLOGU ASOCIĀCIJAS VALDĒ IEVĒLĒTS GUNTIS ANCĀNS

24/06/2022
DSC08635-1200x889.jpg

Latvijas Onkologu asociācijai (LOA) ievēlēta jauna valde, bet par tās priekšsēdētāju ievēlēta asoc.prof. Alinta Hegmane, kas turpmākos piecus gadus vadīs LOA, kuras nozīmīgas aktualitātes ir valsts finansējuma panākšana onkoplānam, kā arī nacionālā vēža centra izveide.

Maijā notikusī LOA biedru kopsapulce koriģēja arī LOA statūtus, četru valdes locekļu vietā paredzot piecus. Valdē tika ievēlēts un SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” dienas stacionāra un ambulatorās daļas vadītājs, onkologs-ķirurgs un koloproktologs Guntis Ancāns, kā arī līdzšinējais priekšsēdētājs, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Latvijas Onkoloģijas centra Krūts ķirurģijas nodaļas vadītājs, asociētais profesors Jānis Eglītis, stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” Onkoķirurģijas klīnikas vadītājs Armands Sīviņš, RAKUS radioloģe, virsārste mammoloģijā Ilze Eņģele, kā arī RAKUS onkoloģe ķīmijterapeite, asoc.prof. Alinta Hegmane.

A.Hegmani, kura ir arī Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas biedre un Eiropas Ķīmijterapeitu biedrības (ESMO) biedre, ievēlēja par valdes priekšsēdētāju.