M.PILĀNE UN L.LAPIŅA SAŅEMS JĒKABPILS GODA APBALVOJUMUS

05/11/2022
Noformējums-bez-nosaukuma-3-1200x960.png

Jēkabpils novada pašvaldības Apbalvojumu komisija izvērtējusi iesniegtos pieteikumus apbalvojumu saņemšanai. 18.novembra Valsts svētkos sveiksim novada goda apbalvojumu saņēmējus!

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļas virsmāsai Marijai Pilānei tiks pasniegts Goda raksts par profesionālu, atbildīgu darbu un mūža ieguldījumu medicīnā.

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļas virsmāsai Līgai Lapiņai tiks pasniegts Pateicības raksts par atbildīgu, profesionālu darbu un ieguldījumu medicīnā.

Jēkabpils novada goda apbalvojumi svinīgi tiks pasniegti 18.novembra svētku sarīkojumā Jēkabpilī, Krustpils kultūras centrā plkst.13.00.

Lepojamies, sirsnīgi sveicam un vēlam skaistus svētkus!