NOVADA DOMES VADĪBAS TIKŠANĀS AR SLIMNĪCAS DARBINIEKIEM

19/07/2021
IMG-8687-1200x687.jpg

Piektdien, 16. jūlijā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, priekšsēdētāja vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu  jautājumos Aivars Vanags, priekšsēdētāja vietnieks attīstības  jautājumos Kārlis Stars, izpilddirektors Guntars Gogulis tikās ar SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” nodaļu vadītājiem un citiem speciālistiem un slimnīcas valdi.

Tikšanās laikā tika pārrunāti dažādi jautājumi par jauno speciālistu piesaisti, nepieciešamajiem uzlabojumiem pašvaldības atbalsta pasākumos dzīvokļu jautājumu risināšanā, tāpat slimnīcas darbinieki interesējās par Jēkabpils novada pašvaldības vadības redzējumu veselības jomā, u.c. jautājumi.

Slimnīcas darbinieki apstiprināja savu atbalstu pēdējo divu gadu laikā slimnīcā realizētajām un uzsāktajām pārmaiņām un attīstībai.