PIE JĒKABPILS POLIKLĪNIKAS PĀRBŪVĒ KĀPNES

03/06/2021
Polikl_artelpa_3_06_2021-1.jpeg

Šonedēļ Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorās daļas (poliklīnikas) ēkas apkārtnē uzsākti vides pieejamības uzlabošanas darbi, proti, ārējo kāpņu pārbūve.

Atgādinām, ka šobrīd Jēkabpils reģionālās slimnīcas stacionārajā un ambulatorajā daļā notiek pārbūves darbi projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana” ietvaros. Projekta ietvaros pie poliklīnikas ēkas tiks veikta āra kāpņu un lieveņu pārbūve, kā arī tiks izveidota jauna pandusa konstrukcija. Tāpat tiks likvidētas šaurākās no galvenajām kāpnēm, bet vecā betona paneļu seguma vietā paredzēts ieklāt bruģakmeņa segumu. Vēsturiskā betona baseina konstrukcija tiks saglabāta un tajā tiks ierīkoti apstādījumi. Pie poliklīnikas ēkas tiks uzstādīti arī jauni soli un atkritumu urnas.

Tā kā šobrīd darbu zona ir nožogota, aicinām poliklīnikas apmeklētājus izmantot divas esošās uzbrauktuves, kas atrodas paralēli ēkas fasādei, un nepārvietoties pa Stadiona ielas braucamo daļu.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
komunikacija@jrslimnica.lv