PIEREDZES APMAIŅA FIZIOTERAPEITIEM

02/07/2021
AtisSporaans-1200x1252.jpeg

Šonedēļ Jēkabpils reģionālajā slimnīcā notika Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļas darbinieku tikšanās ar sertificētu fizioterapeitu, pieredzējušu speciālistu darbā ar profesionāliem sportistiem Ati Sporānu.

Tikšanās mērķis bija pieredzes apmaiņa, jaunu kontaktu veidošana un zināšanu un kvalifikācijas paaugstināšana.

Jēkabpils reģionālās slimnīcas fizioterapeite Sendija Vītola-Vārna par tikšanos stāsta: “Bija ļoti vērtīgi iepazīt citu pieredzi rehabilitācijas darbā organizēšanā. Ļoti būtiska ir savstarpējā komunikācija – ne tikai vienas nodaļas kolēģu vidū, bet arī starp vienas jomas mediķiem dažādās ārstniecības iestādēs. Medicīnā būtiska ir darbinieku mūžizglītība, jo mūsdienās medicīna balstās uz jauniem pētījumiem un metodēm, tādēļ mums visu laiku ir būtiski uzzināt jaunāko informāciju un iepazīt jaunākās metodes dažāda spektra pacientu ārstēšanā. Ceru, ka līdz ar jauno fizioterapijas telpu atklāšanu Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, arī mēs varēsim ar citu ārstniecības iestāžu speciālistiem dalīties savā pieredzē un zināšanās.”

Arī fizioterapeite Zane Balode uzsver: “Mēs darbojamies nozarē, kas nepārtraukti mainās, tiek atrasti jauni problēmu risināšanas veidi un tehnoloģijas. Šāda veida pieredzes apmaiņas ļauj mums attīstīties un kļūt par labākiem speciālistiem savā nozarē, iegūt jaunas zināšanas un dalīties ar tām tālāk. Es ļoti novērtēju, ka mums bija iespēja paklausīties Ati, iedziļināties viņa ikdienas profesionālajā darbībā un raisīt diskusijas.Manuprāt, komunikācijai ir lielākā nozīme labas komandas veidošanā. Mēs visi strādājam viena mērķa labad – palīdzēt cilvēkiem un mums tas ir jādara kopīgi. Paldies Atim un slimnīcai par šo lielisko pieredzes apmaiņu un ceram uz vēl šāda veida pasākumiem nākotnē.”.

Šāda veida pieredzes apmaiņas speciālistu vidū plānots turpināt.

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca