SAŅEM ROTARI KLUBA DĀVINĀJUMU

12/06/2019
rotary-1.jpg

Otrdien, 11.jūnijā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā notika Rotary Global Grant Projekta “GG 1980295” noslēguma svinīgais pasākums, kurā atzīmēja veiksmīgu šī nozīmīgā starptautiskā projekta, kurā Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļai un Perinatālās aprūpes centram tika piegādāta aparatūra EUR 43 000 apmērā, noslēgumu!

Pasākumā piedalījās Rotari klubu pārstāvji, SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde, Jēkabpils domes vadība, kā arī slimnīcas ārsti un nodaļu vadītāji. Pasākuma svinīgajā daļā runātāji atzīmēja šī projekta nozīmīgumu un sniegto ieguldījumu Jēkabpils slimnīcas infrastruktūrā, nodrošinot Perinatālās aprūpes centru ar nepieciešamajām iekārtām. Jēkabpils slimnīcas vadība un Perinatālās aprūpes centra ārsti Rotari klubu pārstāvjiem, kā pateicības velti, pasniedza ekoloģisku produktu – medu, kas ievākts Jēkabpils apkārtnē.

Pateicoties Rīgas Rotari klubam, Lidesbergas (Zviedrija) Rotari klubam, kā arī Oklahoma Nord West, Nora, Filipstad, Arboga un Hellefors Grythyttan, Arjang, Fellingsbro, Monsteras, Karlskoga, Degerfors, Kalmar un Riga Ridzene Rotari klubiem tika sagatavots un apstiprināts Rotari Global Grant projekts GG 1980295.

Projektā tika savākti līdzekļi 43 000 EUR apmērā, par ko tika iegādātas iekārtas Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļai un Perinatālās aprūpes centram: trīs jaundzimušo sildošās gultiņas ar matračiem un fototerapijas ligzdiņām, trīs pulsa oksimetri, bilirubīna daudzuma mērītājs un seši perfuzori.

Šomēnes visas iekārtas jau nogādātas uz slimnīcu un uzstādītas. Perinatālās aprūpes centra nodaļas darbinieki atzīst, ka visas iekārtas ir vērtīgas un noteikti nodrošinās augstāku kvalitāti jaundzimušo aprūpē.

Arī iepriekš Jēkabpils reģionālās slimnīcas sadarbība ar Rotari klubu bija veiksmīga. 2018.gadā tika pabeigta ROTARI Global Grant projekta “R10 Latvija 100 Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļa” Nr. GG175982 realizācija. Projekta rezultātā 11 Zviedrijas, trīs Latvijas, viens Lietuvas, viens ASV un viens Nīderlandes klubs, trīs ROTARI apgabali, Jēkabpils pašvaldība un Jēkabpils slimnīca kopā investēja 103 000 EUR. Slimnīcas dzemdību nodaļai tika iegādāts aprīkojums visas ziedotās summas vērtībā – kardiotokogrāfs, fototerapijas lampa, ultraskaņas diagnostikas iekārta, mākslīgās plaušu ventilācijas iekārta, jaundzimušo inkubators, jaundzimušo vitālo funkciju monitors, audiometrs, trīs funkcionālās gultas grūtniecēm.

Slimnīca izsaka milzīgu pateicību visiem atbalstītājiem!

Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekle
Inna Gellere

KONTAKTI

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

  

PALĪDZĪBA

ZIŅOT PAR KORUPCIJU

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

Trauksmes cēlēja ziņojums

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA 2020 | Visas tiesības aizsargātas