SITUĀCIJA JĒKABPILS REĢIONĀLAJĀ SLIMNĪCĀ 14.01.2023. UZ PL.12:00

14/01/2023
20220818-0096-1200x800.jpg

Šobrīd Jēkabpils reģionālajā slimnīcā stacionēti 57 pacienti, kuriem tiek nodrošināta ārstniecības pakalpojumu sniegšana. No tiem 21 pacients ir augtas prioritātes pacients – tādi pacienti, kas nespēj pārvietoties paši. Šobrīd tiek koordinēta augstas prioritātes pacientu pārvešana uz citiem stacionāriem.

Ļoti augstas prioritātes pacienti vakar, 13.janvārī, bija 26 – tie visi ir pārvesti uz citiem stacionāriem, tajā skaitā 15 – ar NMPD palīdzību.

Šobrīd situācija Jēkabpils reģionālajā slimnīcā ir stabila, telpas nav applūdušas. Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadība izsaka pateicību kolēģiem par profesionālu darbu un aktīvu iesaisti krīzes situācijā.

Jau ziņots, ka Jēkabpils reģionālajā slimnīcā sakarā ar plūdu draudiem 13.janvārī tika izsludināts ārkārtas reaģēšanas režīms (paaugstināta gatavība un reaģēšana), pamatojoties uz CAK sniegto informāciju par risku paaugstināšanos plūdu draudiem, kas potenciāli var novest pie elektroenerģijas un ūdens padeves traucējumiem. Pastāv draudi evakuācijai. Pacientu uzņemšana ar operatīvo medicīnisko transportu nenotiek, tiek saglabāta palīdzības sniegšana pacientiem, kas paši ierodas Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļā.

Aktuālajai informācijai par situāciju Jēkabpils pilsētā iedzīvotāji var sekot līdzi Jēkabpils novada pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv un sociālajos tīklos.