SLIMNĪCĀ PIEŅEMŠANU IR UZSĀCIS ĀRSTS-ĶIRURGS ANDREJS MIĻČEVSKIS

26/07/2018
LSK1A0xt3a48okkZjAfDZa-1200x675.jpg

Pagājušonedēļ Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tika veikta pirmā laproskopiskā cirkšņa trūces operācija. Pacients –ārzemnieks ir apmierināts un jūtas labi: “Viss bija lieliski – gan uzmanīgs personāls, gan pusdienas, gan ērta un plaša palāta. Negribējās braukt prom!” Aleksejs turpina, stāstot par operācijas norisi un pēcoperācijas rehabilitācijas periodu: “Operācija notika ļoti ātri un narkozes iziešana bija ārsta un māsiņas uzraudzībā. Nedēļu pēc operācijas esmu 90% atgriezies savās ikdienas gaitās. Kopumā rehabilitācija noris ļoti pozitīvi. Kā Maskavas iedzīvotājs varu apgalvot – medicīnas pakalpojumu kvalitāte Jūsu slimnīcā ir augstākajā līmenī”. Operāciju veica sertificēts ārsts-ķirurgs Andrejs Miļčevskis.
A.Miļčevskis Jēkabpilī veiks operācijas ar laproskopijas metodi: tiks operētas trūces (cirkšņa, hemorālās, nabas, pēcoperāciju), kā arī veiktas žultspūšļa operācijas. Papildus iepriekš minētajām, tiks veiktas arī proktoloģiskās operācijas (hemoroidālo saslimšanu gadījumā).
Visas operācijas ir saudzīgas un draudzīgas pacientam ar modernu un minimāli invazīvu pieeju.
Metodes priekšrocības ir pacienta dzīves kvalitātes uzlabošana agrīnajā pēcoperācijas periodā. Tas nozīmē, ka pacientam mazāk jālieto pretsāpju līdzekļi, viņš var atsākt darbu un fizisko slodzi jau pēc divām nedēļām. Savukārt, ja operāciju veic ar tradicionālo operēšanas metodi, atveseļošanās laiks ir divas reizes ilgāks.
Sākot ar 30.jūliju Dr. Andrejs Miļčevskis uzsāks pieņemšanu arī poliklīnikā. Ārsta pieņemšanas laiki ir pirmdienās no plkst.13:00 līdz 15:00. Operācijas ārsts veiks slimnīcas lielajā stacionārā, kā arī dienas stacionārā. Pierakstīties uz konsultāciju var poliklīnikas reģistratūrā (62203333).

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”
Valdes locekle
Inna Budovska