SLIMNĪCAS DARBINIEKI SVINĪGĀ SARĪKOJUMĀ SAŅEM DOMES APBALVOJUMUS

19/11/2019
5CDA3F6C-5CBB-446C-A648-B09A3F4B721A-1.jpeg

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā sarīkojumā “Es savai Tēvzemei” mūsu kolēģi saņēma Jēkabpils pilsētas domes apbalvojumus:

Uldis Urtāns – Goda pilsoņa titulu par nopelniem iedzīvotāju veselības aprūpē, ieguldījumu kultūrā, sabiedrisko aktivitāti, godā turot kristīgās un ģimeniskās vērtības

Sandra Teimane – Goda rakstu par ieguldījumu un augstu profesionālu darbu veselības aprūpē

Gunārs Siliņš – Goda rakstu par ilggadēju augsti kvalitatīvu darbu Jēkabpils reģionālajā slimnīcā

Jurģis Urtāns – Pateicības rakstu par augstu profesionalitāti iedzīvotāju veselības aprūpē

Atbildība un patiesais smagums strādāt veselības aprūpe ne vienmēr ir atzīts, bet tas vienmēr prasa ziedošanos un pašaizliedzīgu darbu, jo strādāt šajā jomā var tikai tie, kam tas ir aicinājums un sirds darbs.

Kā slimnīcas valdes priekšsēdētāja varu tikai lepoties ar to, ka man ir iespēja strādāt ne tikai ar šiem četriem kolēģiem, kas 18.novembrī saņēma pilsētas apbalvojumus, bet ar visiem, kas Jēkabpils reģionālajā slimnīcā veic kādu pienākumu. Nav lielāku vai mazāku darbu, atbildīgu vai mazāk atbildīgu darbu, jo katram pienākumam ir sava vieta un nozīme, lai darbs slimnīcā ritētu raitāk un iedzīvotāji saņemtu arvien pieejamākus, kvalitatīvākus veselības aprūpes pakalpojumus.

Valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova