SUMINĀM KOLĒĢUS AR IEGŪTO IZGLĪTĪBU!

25/10/2022
DSC_6269-1200x800.jpg

Pirmdien, 24. oktobrī, Jēkabpils reģionālās slimnīcā norisinājās svinīgs pasākums, kurā tika sumināti slimnīcas rezidenti un māsas, kam šogad noslēdzies būtisks izglītības ieguves posms.

Šoruden rezidentūru absolvēja daļa no iepriekš piesaistītajiem Jēkabpils slimnīcas rezidentiem: pediatre Līga Broka, neiroloģe Santa Borisāne, traumatologs Filips Meļeško, ķirurgs Kristaps Štolcers, otolaringologs Edžus Urtāns.

Tāpat tika suminātas māsas, kuras šogad ieguvušas profesionālā bakalaura izglītību māszinību programmā – Infekciju slimību nodaļas virsmāsa Sarmīte Lukstiņa, nodaļas māsas Alīna Kolodinaite un Jūlija Bodrecova; Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas virsmāsa Dace Ozola un nodaļas māsa Sandra Linde, kā arī Ambulatorās daļas māsas Dace Mieze un Inese Jokste.

Tāpat SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” turpina darbu pie rezidentu piesaistes, lai nodrošinātu slimnīcas sniegto pakalpojumu nepārtrauktību un attīstību. Šoruden noslēgti līgumi ar vēl 5 rezidentiem: Andrianu Ivančiku (ginekologs-dzemdību speciālists), Anželiku Beikuli (ķirurgs), Reini Lillo (endokrinologu), Ramonu Brūveri (ģimenes ārsts) un Dmitriju Semjonovu (anesteziologs-reanimatologs).

Apsveicam kolēģus ar šo nozīmīgo sasniegumu un lai izdodas turpmākie izaicinājumi!