TURPMĀK OBLIGĀTA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS UZ “MĀMIŅU SKOLAS” NODARBĪBĀM

31/01/2023
physiotherapy-and-pregnancy-1-1200x793.jpg

Aicinām topošās māmiņas apmeklēt Jēkabpils reģionālās slimnīcas organizētās “Māmiņu skolas” nodarbības, kas šobrīd norisinās klātienē slimnīcā. No 2023.gada 1.februāra – pirms katras nodarbības OBLIGĀTI iepriekš jāpiesakās, rakstot uz epastu maminuskola@jrslimnica.lv (vēlākais vienu dienu pirms nodarbības). Iepriekšēja pieteikšanās nepieciešama, lai veiksmīgāk plānotu nodarbības norisi.

“Māmiņu skolas” nodarbības norisinās katra mēneša pirmajās četrās ceturtdienās pl.14:00 Jēkabpils reģionālās slimnīcas stacionāra ēkas 4.stāvā – konferenču zālē. Maksa par vienu nodarbību – 5.00 EUR. Samaksa par nodarbību ir jāveic stacionāra (slimnīcas ēkas) 1.stāva reģistratūrā. Čeks par veikto samaksu ir jāuzrāda vecmātei, kura vada nodarbības. Uz nodarbību jāierodas ar sejas masku un bahilām (bahilas nopērkamas bahilu automātā 2.stāvā).

“Māmiņu skolu” aicinām apmeklēt sākot ar 32. grūtniecības nedēļu. Nodarbībās aicināti piedalīties arī topošie tēti.

Māmiņu skola ir četru nodarbību cikls, kas apkopo svarīgākos ieteikumus topošajām māmiņām grūtniecības laikā un gatavojoties dzemdībām.

“Māmiņu skolas” nodarbības norit noteiktā kārtībā katru mēneša ceturtdienu:

Mēneša 1.ceturtdiena:

• Grūtniecības norise un ar to saistītie jautājumi;
  • Virtuālā telpu apskate.

Mēneša 2.ceturtdiena:

• Dzemdības.

Mēneša 3.ceturtdiena:

• Hendlings;
  • Vingrojumi, kas atvieglo grūtniecības radītās sūdzības.

Mēneša 4.ceturtdiena:

• Krūts ēdināšana un tās nozīme.

Nodarbību laikā topošajiem vecākiem ir iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus par gatavošanos dzemdībām un uzturēšanos Jēkabpils reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā.