TURPMĀK OBLIGĀTI JĀVEIC PIERAKSTS UZ OVP VAI AUTOVADĪTĀJU KOMISIJU

30/07/2021
20201204-0040.jpg

Darba devēja pienākums ir nodrošināt obligātās veselības pārbaudes jebkuram darbiniekam, kurš savā darba vietā tiek vai var tikt pakļauts veselībai kaitīgajiem darba vides faktoriem (tas attiecas arī uz darbu ar datoru). Šo noteikumu izpildi kontrolē Valsts darba inspekcija.

Jēkabpils reģionālā slimnīca piedāvā veikt Obligātās veselības pārbaudes (OVP), kā arī autovadītāju medicīnisko pārbaudi un Ieroču nēsāšanas atļaujas saņemšanas medicīniskā komisija.

Atgādinām, ka uz veselības pārbaudes komisijām obligāti jāveic pieraksts iepriekš – zvanot uz Jēkabpils slimnīcas vienoto pacientu pieraksta tālruni 62203333 vai rakstot uz pieraksts@jrslimnica.lv

Uz veselības pārbaudes komisijām ir  nepieciešams pieteikties laicīgi, jo, iespējams, tieši Jums nepieciešamam ārstam nav pieņemšanas katru dienu ambulatorā daļā vai viņš ir prombūtnē.

Ārpus rindas (bez iepriekšējas pieteikšanās) iedzīvotāji netiks apkalpoti!

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina uzņēmumus slēgt līgumus par savu darbinieku OVP, interesentus lūgums rakstīt uz e-pastu: Info@jrslimnica.lv Individuālās OVP pārbaudes tiek organizētas grupai no vismaz 5 cilvēkiem. Ja grupa ir mazāka par 5 darbiniekiem, tad tie iziet OVP kopā ar pārējo pacientu plūsmu.

OBLIGĀTĀ VESELĪBAS PĀRBAUDE

Cena atkarīga no veselībai kaitīgajiem darba apstākļiem, kas nosaka kādi speciālisti vai izmeklējumi nepieciešami.

Cenrādis Jēkabpils reģionālajā slimnīcā:

• Katra ārsta apskate €5.00  vai maksas pakalpojuma cena saskaņā ar ārsta speciālista maksas pakalpojumu cenrādi, ja pacients vēlas saņemt pakalpojumu tajā pašā dienā, nav brīvas OVP pieraksta vietas un ir brīvs maksas konsultāciju pieraksts pie ārsta speciālista.
  • Asins analīzes €4.30
  • ASAT €1.00
  • ALAT €1.00
  • Bilirubīns €0.90