VAKANCES ATJAUNOTAJĀ INTENSĪVĀS TERAPIJAS UN REANIMĀCIJAS NODAĻĀ

15/12/2021
20201204-0116-1200x799.jpg

No 2022.gada 1.janvāra aicinām darbā – māsas, māsu palīgus un apkopējus – darbam paplašinātajā Intensīvās terapijas un reanimācijas  nodaļā.

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina darbā ANESTĒZIJAS, INTENSĪVĀS UN NEATLIEKAMĀS APRŪPES MĀSAS darbam Intensīvās terapijas un reanimācijas  nodaļā

Saistībā ar Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas paplašināšanu, no 2022.gada 1.janvāra aicinām darbā Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas.

2021.gada nogalē noslēgsies Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas rekonstrukcija un paplašināšana, nodrošinot visērtākos un mūsdienīgākos darba apstākļus mūsu darbiniekiem.

Galvenie darba pienākumi:

• Veikt pacientu (tajā skaitā Covid-19) pilnīgu aprūpi, novērošanu un veselības stāvokļa izvērtēšanu;
  • Veikt pacientu vitālo rādītāju novērošanu un dokumentēšanu;
  • Pārzināt un pielietot aktuālākas ārstēšanas un pacientu aprūpes metodes;
  • Veikt ārsta nozīmētas ordinācijas, saskaņojot tās ar aprūpes darbībām;
  • Veikt invazīvās/neinvazīvās procedūras saskaņā ar izstrādātajām vadlīnijām/metodēm;
  • Veikt anestēzijas māsas pienākumus;
  • Sniegt neatliekamo palīdzību.

• Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • Vēlams anestēzijas-intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas sertifikāts;
  • I/II līmeņa profesionālā augstākā izglītība māszinībās;
  • Vēlama profesionālā darba pieredze ne mazāk kā 1 gads;
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

• Atalgojumu – pamata likme sertificētām māsām no 985.00 EUR, piemaksas atbilstoši LR tiesību aktiem un koplīgumam – par darbu nakts stundās 75%, darba stāžu, risku 25%;
  • vidējā mēneša alga 1667 EUR (bez COVID piemaksām)
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Atsaucīgu kolektīvu;
  • Maiņu darbu 12/24h.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: personals@jrslimnica.lv.

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina darbā MĀSU PALĪGUS darbam Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļā

Saistībā ar Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas paplašināšanu, no 2022.gada 1.janvāra aicinām darbā māsu palīgus.

Prasības:

• Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā.
  • Vēlama darba pieredze specialitātē.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: personals@jrslimnica.lv.

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina darbā APKOPĒJUS darbam Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļā

Saistībā ar Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas paplašināšanu, no 2022.gada 1.janvāra aicinām darbā apkopējus.

Prasības:

• Darba pienākumi jāveic nodaļā ar paaugstinātiem epidemioloģiskās drošības nosacījumiem
  • Vēlama pieredze iekštelpu uzkopšanā.
  • Izpratne par uzkopšanas darbu secību, tehniku un kvalitāti.