VIDUSSKOLĒNI IEPAZĪSTAS AR ĀRSTA PROFESIJU

29/11/2022
majas-lapa-1200x900.jpeg

Lai motivētu skolēnus studēt eksaktās un medicīnas zinātņu jomas un iegūt ar medicīnu saistītu profesiju, Jēkabpils reģionālā slimnīca sadarbībā ar pedagogu karjeras konsultantu Sarmīti Stikāni organizēja mūsu slimnīcas pediatres Līgas Brokas vieslekciju Jēkabpils 3.vidusskolā. Tikšanās laikā ar interesentiem no 10.-12.klasēm tika pārrunāta ārstes karjeras izvēle, studiju procesa norise, sarežģījumi un ieguvumi, darbs stacionāra Bērnu slimību nodaļā, nepieciešamās zināšanas un prasmes medicīnā strādājošajiem, u.c. jauniešus interesējoši jautājumi. Jaunieši tika informēti arī par Jēkabpils novada pašvaldības atbalsta veidiem topošajiem mediķiem.

Plānots, ka turpmāk tikšanās ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas speciālistiem Jēkabpils pilsētas izglītības iestādēs turpmāk tiks organizētas regulāri.