AICINĀM DARBĀ DEŽŪRTRAUMATOLOGU!

23/09/2021
Vakance-traumatologs.jpg

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina darbā traumatologu darbam dežūrās (16h darbadienās vai 24h brīvdienās, svētku dienās).

Prasības:

  1. reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā
  2. sertificēts traumatologs ortopēds vai rezidents traumatoloģijā (sākot ar 3.rezidentūras gadu)
  3. precizitāte un atbildība;
  4. veselīgas profesionālās ambīcijas.

Galvenie pienākumi:

  1. Traumatoloģijas profila pacientu ārstniecības process Uzņemšanas nodaļā, traumpunktā
  2. Pacienta veselības stāvokļa izvērtēšana, lēmuma pieņemšana par ārstniecības taktiku un ārstniecības procesa novadīšanu (pacienta ārstniecība traumpunkta ietvaros, traumatoloģijas nodaļas ietvaros, pacienta stacionēšana traumatoloģijas nodaļā)
  3. Akūto operāciju veikšana, ievērojot pacienta veselības stāvokli
  4. Traumatoloģijas profila pacientu uzraudzība dežūras laikā
  5. Pacientu konsultācija citu profilu nodaļās, ja konsultācija nepieciešama steidzami un nekavējoši.
  6. sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu;
  7. precīzi un savlaicīgi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīvajiem aktiem un lietvedības prasībām.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu reģionālajā slimnīcā, kas piedzīvo vērienīgākās pārmaiņas infrastruktūrā pēdējo 35 gadu laikā.
  • Darbu atjaunotajās Uzņemšanas nodaļas telpās (noslēgusies būvniecības 1.kārta, turpinās paplašināšanas būvdarbi 2.kārtā), kā arī modernā un aprīkotā operāciju blokā.
  • Stabilu atalgojumu, piemaksas atbilstoši darba stāžam, nakts stundās 75%, piemaksa par darbu paaugstinātos riska apstākļos 15%, kā arī COVID19 piemaksu atbilstoši VM rīkojumā noteiktajā apmērā (no 11.09. – 50% apmērā).
  • Iespēju iesaistīties traumatoloģijas ortopēdijas profila attīstībā, sniedzot priekšlikumus par ieviešamajām inovācijām, darba instrumentiem, vadlīnijām.
  • Atbalstu jaunajām ģimenēm – Jēkabpils reģionālā slimnīcā pamatdarbā strādājošiem ir iespēja saņemt laulības pabalstu, bērnu piedzimšanas pabalstu.
  • Darba devēja apmaksātu tālākizglītību – metožu apgūšanu sertifikāta iegūšanai, profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanai.
  • Apvienotais Jēkabpils novads ar 42 000 iedzīvotāju ir 5.lielākais novads Latvijā, īpašu raksturu un unikalitāti pilsētai piešķir tās atrašanās abpus Daugavai, apvienojot Krustpili un Jēkabpili. Jēkabpils ir ērti sasniedzama no Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils.

Jēkabpils reģionālā slimnīca pēdējo gadu laikā uzsākusi strauju attīstības procesu, lai kļūtu par vadošo ārstniecības iestādi Austrumlatvijā. Šobrīd norisinās būtiski infrastruktūras uzlabošanas darbi slimnīcā, taču tikpat nozīmīga mums ir jaunu, ambiciozu un mērķtiecīgu speciālistu iesaiste, kas ar savu degsmi, vēlmi attīstīt savas prasmes un mācīties no pieredzējušiem ārstiem – varētu šo attīstības ceļu īstenot!

Pieteikšanās rakstot uz personals@jrslimnica.lv vai sīkāka informācija zvanot traumatoloģijas nodaļas vadītājam A.Šperliņam (medicīniskos jautājumos) vai valdes priekšsēdētājai M.Meļņikovai (administratīvos, organizatoriskos jautājumos).

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201