AICINĀM DARBĀ INTERNISTUS (TERAPEITUS)!

23/09/2021
vakance-internists-1200x799.jpg

Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina darbā internistus (terapeitus):

  • darbam Uzņemšanas nodaļā. Iespēja strādāt atjaunotajā Uzņemšanas nodaļā un ar savu iniciatīvu attīstīt, uzlabot un pilnveidot Uzņemšanas nodaļas darbu. Piedāvājam realizēt savus profesionālos mērķus un ambīcijas strauji augošā reģionālajā slimnīcā!
  • darbam terapijas nodaļā.
  • darbam Covid-19 aprūpes nodaļā.

Jēkabpils reģionālā slimnīca pēdējo gadu laikā uzsākusi strauju attīstības procesu, lai kļūtu par vadošo ārstniecības iestādi Austrumlatvijā. Šobrīd norisinās būtiski infrastruktūras uzlabošanas darbi slimnīcā, taču tikpat nozīmīga mums ir jaunu, ambiciozu un mērķtiecīgu speciālistu iesaiste, kas ar savu degsmi, vēlmi attīstīt savas prasmes un mācīties no pieredzējušiem ārstiem – varētu šo attīstības ceļu īstenot!

Mēs piedāvājam:

  • Darbu reģionālajā slimnīcā, kas piedzīvo vērienīgākās pārmaiņas infrastruktūrā pēdējo 35 gadu laikā. Šobrīd noslēgusies Uzņemšanas nodaļas pārbūves 1.kārta, turpinās tās 2.kārta, kā arī reanimācijas un aptiekas noliktavas paplašināšana. Uzņemšanas nodaļa šobrīd atrodas jau atjaunotajā nodaļas daļā.
  • Atbalstu jaunajām ģimenēm – Jēkabpils reģionālā slimnīcā pamatdarbā strādājošiem ir iespēja saņemt laulības pabalstu, bērnu piedzimšanas pabalstu.
  • Darba devēja apmaksātu tālākizglītību – metožu apgūšanu sertifikāta iegūšanai, profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanai.
  • Apvienotais Jēkabpils novads ar 42 000 iedzīvotāju ir 5.lielākais novads Latvijā, īpašu raksturu un unikalitāti pilsētai piešķir tās atrašanās abpus Daugavai, apvienojot Krustpili un Jēkabpili. Jēkabpils ir ērti sasniedzama no Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils.

Vairāk informācijas:

SIA ”Jēkabpils reģionālā slimnīca”
Valdes priekšsēdētāja
Margarita Meļņikova
Tālr. 26385810
margarita.melnikova@jrslimnica.lv

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca