AMBULATORIE PAKALPOJUMI COVID-19 INFICĒTIEM PACIENTIEM

09/11/2020
Beach-Photo-Quote-Simple-Facebook-Post.jpg

Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā (Poliklīnikā) Stadiona ielā 1, tiek nodrošināti ambulatorie pakalpojumi COVID-19 inficētiem pacientiem:

• Plaušu rentgenogramma (sākot ar 23.novembri),
  • Elektrokardiogramma
  • Klīniskās analīzes

Pakalpojumu pieņemšanas laiks:

Trešdienās un Ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 19.00.

Pierakstīšanās kārtība:

Lūgums izmantot elektronisko pierakstīšanās iespēju – rakstot uz pieraksts@jrslimnica.lv (norādot nepieciešamo izmeklējumu), ar pacientu sazināsimies dienas laikā par pieejamo datumu un laiku.

Gadījumā, ja nav iespējams sazināties izmantojot e-pasta starpniecību, lūgums zvanīt uz tālruņa nr. 62102798.

Reģistratūra veic pierakstus izmeklējumiem tikai ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu, nosakot precīzu ierašanās laiku veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai, ievērojot 30 minūšu starplaiku starp pacientiem, tā minimizējot savstarpējo saskarsmi.

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

Uz ārstniecības iestādi nedrīkst doties ar sabiedrisko transportu!

Pacientam jāierodas precīzi norādītajā laikā Ambulatorajā daļā, iepriekš norādītajā kabinetā.

Pacientam pirms ienākšanas norādītājā kabinetā:

• Obligāti jāierodas sejas maskā;
  • Jānovelk virsdrēbes;