ĀRSTNIECĪBAS SPECIĀLISTI VAR SAŅEMT ATBALSTU MĀJOKĻA MAKSAS KOMPENSĒŠANAI JĒKABPILĪ

jrs.jpg

12.novembrī Jēkabpils pilsētas dome apstiprināja noteikumus Nr.22 “Saistošie noteikumi par pabalstu mājokļa maksas kompensēšanai ārstniecības speciālistiem”, kas paredz paplašināt pašvaldības atbalsta iespējas ārstniecības speciālistiem, kuri ir izrādījuši interesi un gatavību strādāt Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā vai SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”.

Līdz šim pašvaldība atbalstīja ārstniecības speciālistus, sedzot studiju maksu un maksājot stipendiju, kā arī piedāvāja iespēju pretendēt uz pašvaldības dzīvokļiem. Tomēr ņemot vērā, ka dzīvošanai derīgo pašvaldības dzīvokļu skaits pilsētā ir ierobežots, un dzīvošanai nederīgo dzīvokļu labiekārtošanai ir nepieciešami ievērojami līdzekļi, tika rasts alternatīvs risinājums  – ārstniecības speciālistiem, kuri izrāda gatavību strādāt Jēkabpils pilsētā, nodrošināt pabalstu mājokļa maksas segšanai.

Pabalstu uz termiņu līdz vienam gadam, var saņemt ārstniecības speciālists, kurš noslēdzis līgumu un iziet rezidentūru SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” vai pie Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā esoša ārsta, kurš iekļauts Nacionālā veselības dienesta reģistrā, kā arī  ārstniecības speciālists, kuram nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, bet kuras nav ilgākas par vienu gadu no nodibināšanas brīža.

Pabalsts var tikt piešķirts par atsevišķa dzīvokļa īri Jēkabpilī, par kuru ir noslēgts īres līgums. Pabalsta maksimālais apmērs ir 200 eiro mēnesī.

Pabalstu var saņemt arī viesnīcas pakalpojumu (izmitināšana) apmaksai Jēkabpilī. Maksimālā pabalsta summa ir 35 eiro par nakti, bet ne vairāk kā septiņas naktis mēnesī.

Sīkāk ar noteikumiem un pabalsta saņemšanai iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties ŠEIT: https://likumi.lv/ta/id/318935.

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

KONTAKTI

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv
A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

  

PALĪDZĪBA

ZIŅOT PAR KORUPCIJU

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

Trauksmes cēlēja ziņojums

© JĒKABPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA