BOJĀTA TRANSFORMATORA DĒĻ RODAS ĪSLAICĪGI ELEKTRĪBAS PADEVES TRAUCĒJUMI

02/11/2022
WhatsApp-Image-2022-11-02-at-8.04.15-AM-Copy-1200x900.jpeg

Pirms pl.8:00 no rīta aizdegās pie slimnīcas esošais elektrības transformators. Notikušā iemesli nav zināmi un tos skaidros atbildīgās institūcijas.

Konstatējot notikušo, nekavējoties tika informēti atbildīgie dienesti, kas operatīvi ieradās un likvidēja ugunsgrēku. Notikušā rezultātā Jēkabpils reģionālās slimnīcas stacionāra un ambulatorās daļas ēkas īslaicīgi saskārās ar elektrības padeves traucējumiem. Stacionāra (slimnīcas ēkā) elektroenerģijas padeve tika atjaunota ātrāk, nodrošinot to ar rezerves elektroenerģijas līniju. Tas ļāva nodrošināt visas vitālās funkcijas pacientiem. Izvērtējot situāciju, tika konstatēts, ka pacientu pārvietošana uz citām telpām nav nepieciešama. Jēkabpils reģionālās slimnīcas Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļa īslaicīgi neuzņēma pacientus, NMPD pacientu plūsmu šajā laika posmā novirzīja uz citām ārstniecības iestādēm.

Pēc pl.10:00 elektroenerģijas padeve tika atjaunota pilnībā – gan stacionārā, gan ambulatorajā daļā, ļaujot pilnvērtīgi turpināt darbu.

Paldies personālam, kas rīkojās atbilstoši situācijai, saglabāja mieru, ļaujot operatīvi risināt radušos situāciju.