JĒKABPILS SLIMNĪCĀ VIESOJĀS ROTARY INTERNATIONAL PREZIDENTE DŽ. DŽOUNSA

31/10/2022
rotari.2022.28.10.F.J.L.-204-1200x800.jpg

Piektdien, 28.oktobrī, Jēkabpils reģionālo slimnīcu apmeklēja Rotary International prezidente Dženifera Džounsa un Rotary klubu pārstāvji no Latvijas un Zviedrijas.

Šīs vizītes mērķis bija apskatīt Austrumlatvijas Perinatālās aprūpes centru un tikties ar slimnīcas vadību, lai iepazītos ar Latvijas un Zviedrijas Rotary klubu paveikto priekšlaicīgi dzimušo bērniņu centra attīstībā.

Jēkabpils reģionālajai slimnīcai jau ir izveidojusies ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar Rotary klubiem. Pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, slimnīca vairāku projektu ietvaros ir saņēmusi jaunu aparatūru un iekārtas, kas nepieciešamas pilnvērtīgai ārstniecības pakalpojumu sniegšanai.

Rotary ir pasaulē lielākā humanitāras palīdzības organizācija, kas apvieno visu kontinentu iedzīvotājus un visdažādāko kultūru pārstāvjus, kuri mērķtiecīgi rīkojas, lai reāli un ilgtermiņā  risinātu pasaulē nozīmīgākās problēmas.

Tas ir globāls tīkls, kas apvieno 1,4 miljonus biedru no vairāk nekā 46 000 Rotary klubiem vairāk nekā 200 valstīs un ģeogrāfiskajos apgabalos. Rotary klubu biedri ikdienā īsteno dažādus palīdzības projektus, risina sabiedrības vajadzības gan vietējā, gan starptautiskā  līmenī – sākot no cīņām pret slimībām un tīra ūdens nodrošināšanas līdz izglītības atbalstam, vietējās ekonomikas izaugsmei, miera veicināšanai un katastrofu seku novēršanai.

Vairāk: www.rotarylatvia.org