IEDZĪVOTĀJI VAR SAŅEMT APLIECINĀJUMU PAR VEIKTO VAKCINĀCIJU

14/05/2021
jaunumi-ar-tekstu-14.png

Informējam, ka personām, kas ir vakcinējušās pret Covid-19, ir iespēja saņemt apliecinājumu par veikto vakcināciju pret Covid-19.

Apliecinājumu par pilnībā vai daļēji veiktu vakcināciju (abām vai vienu saņemto vakcīnas devu) Jēkabpilī iespējams saņemt Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorās daļas vakcinācijas kabinetā – 213.kabinetā, darba laiks no pl. 8:00-16:30. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un vakcinācijas pase vai vakcinācijas dokuments. Apliecinājumu var saņemt par jebkurā vakcinācijas punktā vai centrā veikto vakcināciju.

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka šobrīd noris aktīvs darbs pie digitālā zaļā sertifikāta ieviešanas, vienlaikus, ņemot vērā, ka Latvijas Republikas iedzīvotājiem jau šobrīd var rasties nepieciešamība pēc apliecinājuma par veikto vakcināciju pret Covid-19, NVD ir izstrādājis veidlapu “Apliecinājums par personas vakcināciju pret Covid-19”.

Tālrunis 62203333
E-pasts: info@jrslimnica.lv