MELANOMAS MODRĪBAS MĒNESĪ JĒKABPILĪ SNIEGTAS 50 BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS

17/05/2021
IMG_6721.jpg

Maijs ir Melnomas modrības mēnesis. Šogad kampaņas “Balts arī ir skaisti!” laikā pirmo reizi bija iespēja veikt ādas veidojumu pārbaudi bez maksas vai par pazeminātu cenu pie Baltā saraksta ārstiem, kas iesaistījās akcijā.

Dzimumzīmju pārbaudes bija pieejamas Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Jēkabpilī un Ventspilī – kopumā vairāk nekā 150 bezmaksas vizītes, no kurām visvairāk vietu bija tieši Jēkabpilī – 50! Turklāt visas 50 pieraksta vietas tika aizņemtas jau pirmajā pusotrā stundā pēc pieraksta izsludināšanas! Tas nebūtu iespējams bez mūsu patiesi dedzīgās un enerģiskās dermatoloģes Gundegas Provais, kura pacientu konsultēšanai Jēkabpilī šajā dienā piesaistīja arī ārstes rezidentes Lindu Ošāni un Viktoriju Muraško. Iedzīvotāju interese par pārbaudēm bija patiesi milzīga, diemžēl lielai daļai interesentu bija jāatsaka, jo pieraksts aizpildījās zibenīgi. Taču -ja ir aizdomīgi ādas veidojumi vai sen nav būts pie dermatologa, Dr.Provais aicina nekavēties un veikt pierakstu pie kāda no dermatologiem, pie kuriem pieraksts pieejams pēc iespējas ātrāk.Akcijas laikā tika diagnosticētivairākiaizdomīgi un ļaundabīgiadās veidojumi, sniegtas rekomendācijas tālākai novērošanai un darbībām.

Liels paldies Melanomas pacientu atbalsta biedrībai “Soli priekšā melanomai” par akcijas organizēšanu! Vislielākais paldies Gundegai, Lindai un Viktorijai par iespēju bez maksas saņemt speciālistu konsultācijas!

Gundegas Provais zināšanas, enerģija un pacientu atzinība ir ļoti novērtēta gan mūsu slimnīcā, gan Jēkabpils sabiedrībā – Dr.Provais pasniedzām arī Jēkabpils pilsētas pašvaldības apbalvojumu “Atzinības raksts”par augstu profesionalitāti SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” veselības aprūpēs darbā.