INFEKCIJU SLIMĪBU NODAĻAS VADĪTĀJAI I.UPENIECEI PIEŠĶIRTS ATZINĪBAS KRUSTS

28/10/2022
IlgaUpenieceapb-1-1200x901.jpg

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2022. gada 17. oktobrī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 30. pantam par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri Jēkabpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļas vadītāju, infektoloģi Ilgu Upenieci!

Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu godprātīgo, nozīmīgo darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Valsts apbalvojumus saņem izcilas personības visdažādākajās jomās no visas Latvijas.

Jēkabpils reģionālās slimnīcas kolēģu vārdā no sirds sveicam ar nozīmīgo apbalvojumu! Esam patiesi lepni par dr.I.Upenieces darba novērtējumu valstiskā līmenī! Novēlam stipru veselību, dzīvesprieku un gandarījumu turpmākajā darbā!