JĒKABPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS UZŅEMŠANAS NODAĻAS PAMATOS IEMŪRĒ KAPSULU AR VĒSTĪJUMU NĀKAMAJĀM PAAUDZĒM

14/09/2021
DE30A2DF-B26C-4319-9323-04B683AAA0E1.jpeg

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā turpinās Uzņemšanas nodaļas pārbūves 2.kārta un šodien, 14.septembrī, tās pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Kapsulā tika ievietots slimnīcas vadības vēstījums nākamajām paaudzēm, Covid-19 testa komplekts kā simbols šī brīža lielākajam izaicinājumam medicīnas nozarē, un Jēkabpils reģionālās slimnīcas fotogrāfijas, kas attēlo slimnīcas stacionāru un Ambulatoro daļu jeb poliklīniku pirms rekonstrukcijas. Svinīgajā pasākumā piedalījās Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova, valdes loceklis Renārs Putniņš, Jēkabpils novada domes un ģenerālbūvnieka SIA “Jēkabpils PMK” pārstāvji.

Vēstījumā uzsvērts: “Slimnīcai šis ir pārmaiņu laiks. Sagaidot Jēkabpils reģionālās slimnīcas 110.gadu jubileju, ko atzīmēsim 2022.gadā, stacionārā un poliklīnikā notiek vērienīgākie pārbūves darbi pēdējo 35 gadu laikā, kopš Jēkabpils poliklīnikas ēkas būvniecības. Slimnīcai šis ir izaicinājumu laiks. Jau otro gadu dzīvojam pasaules Covid-19 pandēmijas apstākļos, kas prasa ievērojamus finansiālos, fiziskos un emocionālos resursus. Būtisks nākotnes izaicinājums ir gan pandēmijas pārvarēšana, gan medicīnas nozarē strādājošo profesionāļu trūkuma mazināšana. Taču mēs ticam, ka šīs vērienīgās pārmaiņas slimnīcas infrastruktūrā uzsāks jaunu posmu Jēkabpils reģionālās slimnīcas attīstībā. Tās attīstību redzam veidojoties ciešā saiknē ar Jēkabpils novada stratēģisko mērķi – Labāka dzīves kvalitāte pilsētas iedzīvotājiem, kas veido skaitliski augošu, sociāli vienotu, radošu, izglītotu un aktīvu sabiedrību. Lai uzlabojumi slimnīcas infrastruktūrā palīdz īstenot mediķu misiju – paildzināt iedzīvotāju veselīgas dzīves gadus, saglabājot, uzlabojot un atjaunojot viņu veselību!Lai nākamās slimnīcas vadības un darbinieku paaudzes turpina godāt mūsu vērtības un darbības principus – mērķtiecību, atbildību un godprātību, profesionalitāti un augstu ārstniecības kvalitāti, sadarbību un cieņu! Lai piepildās mūsu vīzija par Jēkabpils reģionālo slimnīcu kā Austrumlatvijā vadošo un Baltijā atpazīstamu, konkurētspējīgu, mūsdienīgu un inovatīvu ārstniecības, veselības veicināšanas un profilakses centru!”.

Jau ziņots, ka 3.septembrī noslēgusies Jēkabpils reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļas pārbūves 1.kārta un ekspluatācijā nodotas atjaunotās telpas. Pēc Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcijas 2.kārtas īstenošanas nodaļa atradīsies daudz plašākās telpās kā līdz šim, nodrošinot ne tikai diennakts neatliekamo palīdzību (tajā skaitā traumpunkta pieejamību), bet arī novērošanu observācijas gultās un plānveida pacientu uzņemšanu. Proti, tiks nodalītas atsevišķi pacientu plūsmas – ar neatliekamo palīdzību nogādātie, pacienti, kas vēršas pēc savas iniciatīvas neatliekamas, akūtas palīdzības saņemšanai vai uz plānveida stacionēšanu.

Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcija ir viena no ERAF projekta Nr.9.3.2.0/17/I/011 “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” aktivitātēm. Šobrīd turpinās Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcijas darbu 2.kārta, veicot būvdarbus telpās, kur līdz šim atradās Uzņemšanas nodaļa, tāpat būvdarbi turpinās arī Ambulatorajā daļā jeb poliklīnikā. Būvdarbus veic ģenerāluzņēmējs SIA “Jēkabpils PMK”. Projekta mērķis ir attīstīt slimnīcas veselības aprūpes infrastruktūru un uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību reģiona iedzīvotājiem gan stacionārā, gan ambulatorajā daļā. Būvniecības darbi norit pa kārtām, nepārtraucot slimnīcas un poliklīnikas pakalpojumu sniegšanu pacientiem.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
komunikacija@jrslimnica.lv

Kontakti

Pacientu pieraksta tel. 62203333
Uzņemšanas nodaļas tel. 65237816
E-pasts: info@jrslimnica.lv

A.Pormaļa iela 125, Jēkabpils
LV-5201

Palīdzība

Ziņot par korupciju

KNAB
Konsultāciju tālrunis
8000 20 70

© Jēkabpils reģionālā slimnīca