JAUNUMS – PIEŅEMŠANA PIE BĒRNU ĶIRURGA

17/09/2021
DrJanaProtas.jpg

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā turpmāk divas reizes mēnesī pieņems BĒRNU ĶIRURGS Jana Protasa. Tuvākās pieņemšanas – 18.septembrī, 2. un 16. oktobrī (ar ģimenes ārsta nosūtījumu vai par maksu).

Pieteikšanās –  zvanot uz reģistratūru t.62203333. Pieņemšana – dienas stacionāra telpās.

Bērnu ķirurgs veic iedzimtu un iegūtu bērna vecuma ķirurģisko slimību diagnostiku un ārstēšanu. Veic pacientu un viņu vecāku izglītošanu par saslimšanu, paredzēto izmeklēšanas plānu un ārstēšanas iespējām, kā arī izveseļošanās  perspektīvām. Veic pacientu kontroles apskates, brūču aprūpi pēc ķirurģisko manipulāciju vai operāciju veikšanas.

Dr.Jana Protasa pārvalda latviešu, angļu un krievu valodas, regulāri papildina zināšanas un uzstājas ar ziņojumiem Latvijas  un pasaules zinātniskajās konferencēs, organizētajās apmācībās.

2017.g. absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti

2017.g. – turpina izglītību Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātes rezidentūras programmā bērnu ķirurga specialitātē

2017.g. – ārsts rezidents Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā

2020.g. – ārsts stažieris Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļā