JĒKABPILS SLIMNĪCĀ TURPINA GULTU NOMAIŅU UZ MŪSDIENĪGĀM FUNKCIONĀLAJĀM GULTĀM

20/07/2022
jaunas-gultas-1200x900.jpeg

Trešdien, 20.jūlijā, Jēkabpils reģionālajā slimnīcā piegādātas un uzstādītas 50 jaunas funkcionālās gultas, kas iegādātas par Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna īstenošanas ietvaros saņemto finansējumu.

Piegādātās gultas ir uzstādītas Ķirurģijas un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļās. Tuvākajā laikā plānota vēl 50 jaunu gultu piegāde.

Šis ir vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz to, lai drīzumā pilnībā nomainītu esošās pacientu gultas uz jaunākās paaudzes mūsdienīgām funkcionālajām gultām, kas nodrošina būtiski lielākas ērtības pacientiem, kā arī atvieglo mediķu darba ikdienu. Jau ziņots, ka 2021.gadā SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, izmantojot valsts piešķirto finansējumu Covid-19 pandēmijas pārvarēšanai, iegādājās kopumā 92 jaunas (gan multifunkcionālās, gan intensīvās terapijas) gultas.