TURPINĀS BŪVDARBI JĒKABPILS POLIKLĪNIKĀ UN STACIONĀRĀ

22/07/2022
20220621-0117-1200x960.jpg

Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā turpinās būvdarbi projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA „Jēkabpils reģionālā slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” ietvaros.

Šonedēļ darbu pilnībā atjaunotos kabinetos poliklīnikas ēkas 3.stāvā uzsākuši šādi speciālisti – otolaringologi, podologs, kardiologs, neirologi, kā arī tiek nodrošināts audiometrijas pakalpojums. Visiem kabinetiem iegādātas jaunas mēbeles, lai nodrošinātu nepieciešamo komfortu pacientiem un personālam.

Šobrīd turpinās būvdarbi ēkas 1.stāvā un 3.stāvā, kur tiek izbūvētas laboratorijas telpas, telpas sieviešu konsultācijai, kā arī citu ārstu – speciālistu kabineti. Savukārt 4.stāva kreisajā spārnā tiek veikti remontdarbi administrācijai paredzētajās telpās.

Tāpat nobeiguma stadijā ir 2.kārtas būvdarbi Stacionāra ēkas Uzņemšanas nodaļā un aktīvi norisinās darbs pie teritorijas labiekārtojuma pie stacionāra ēkas galvenās fasādes.